Zdravotní sandály

Sandály máme všichni spojené s teplými dny, dovolenou, výlety. Těší se velké oblibě. Jsou vzdušné a pohodlné. Ale ne každé jsou pro naše nohy „to pravé ořechové“. Je důležité vybrat kvalitní sandály, které nám skvěle padnou. Zdravotní sandály vás navíc zbaví řady zdravotních problémů, namasírují vám nohy a zlepší krevní oběh.  

Nosíme sandály a asi ani netušíme, že jejich původ sahá do daleké historie – až do samotné doby faraónů ve starém Egyptě. Od těch současných se liší hlavně použitými materiály. Dnes už asi sotva narazíme na dřevěné sandále nebo sandále z papyru a kůže. Kůže ale zůstává a kožené sandály patří k těm nejoblíbenějším a nejžádanějším.

Proč zdravotní sandále?

  • Uleví nám od bolesti nohou – chodidel, kolen i kyčlí.
  • Je to ideální pomůcka při poruchách klenby, kterou masírují a drží ve správné poloze.
  • Stélka je většinou z přírodních materiálů takže nedráždí ani citlivou kůži.
  • Jsou vhodné i pro sport a volný čas, drží vaši nohu a chodidlo ve správné poloze.
  • Jsou z odolných materiálů a déle vydrží.

Letní zdravotní sandále pro děti

Nesmíme zapomínat na děti. jejich noha se stále vyvíjí, a proto je zdravá obuv velmi důležitá. Předejdete s ní řadě neduhům, které trápí vás samotné. Navíc děti jsou hlavně v létě, kdy sandály užijete, stále v pohybu, naběhají a nachodí toho více než my a jejich noha potřebuje správné držení.

Dámské sandále oslní i pomohou

Dámy většinou kupují boty raději než muži. A u nás je nabídka opravdu široká. Nabízíme zdravotní dámské kožené sandále v oblíbených barvách. Vždy se jedná o zdravotní obuv, která je pohodlná a zajistí díky optimálnímu anatomickému tvarování podporu chodidlům. Prostě chodíte a aniž byste si to uvědomovali, také rehabilitujete. Mnohé ženy si sandále oblíbily nejen jako letní obuv, ale také jako např. domácí obuv.

Pánské sandále přinesou zdraví i pohodlí

Muži sice tak nadšení do nákupu nových bot většinou nejsou, ale jsou nároční. Chtějí pohodlí, nejlépe hodně snadnou údržbu a prostě nazout a jít. A když budou vědět, že jejich nové letní sandály jim navíc mohou ulevit od bolesti nohou nebo minimalizovat problémy způsobené poruchou klenby, pak nebudou chtít jiné. A z barevné škály si své nové letní zdravotní sandále jistě vyberou – a to, aniž by museli někam chodit.

Zdravotní sandále dnes drží krok s módou, navíc jsou cenově výhodné, pohodlné a vaše nohy vám budou za ně vděčné.

Pokračovat

Mohlo by se vám líbit...


Načítám

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

OK
Zpracovávám