Zdravé láhve

Zdravá lahev na pití je unikátní český výrobek. Je vyrobena z polypropylenu určeného pro lékařské a farmaceutické použití. Lahev neobsahuje ftaláty, ani změkčovadla a je bez tradičního plastového zápachu. Vhodné i jako cyklo lahev na kolo.

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Zdravé láhve - detailní popis

Lékárna.cz. nabízí Zdravé lahve:

Doplňkové zboží

Praktická ochrana pítka na Zdravou lahev před mechanickými nečistotami. Krytka je vyrobená z polypropylenu určeného pro lékařské a farmaceutické použití. Alternativa pro zátku. Hubici ocení především sportovci. Usnadňuje pití v akčních momentech. Pokud vám Zdravá lahev začne protékat, zkontrolujte těsnící kroužek ve víčku. Výměnou těsnícího kroužku ve víčku vrátíte Zdravé lahvi její původní funkčnost.

Pro případ, kdy ostré dětské zoubky zdeformují zátku natolik, že už nedokáže Zdravou lahev spolehlivě utěsnit, si můžete objednat i pouze samostatnou zátku. Vyhnete se tak nákupu celé nové lahve. Výhodou je možnost takto barevně odlišit lahve sourozenců, kamarádů a kamarádek.

TIP!Zdravé laheve jsou vhodné pro nápoje až do 100°C, možno mýt v myčce, je možné ohřívat v mikrovlnné troubě, je možné ji vyvařovat (jako kojenecké lahve).

OK
Zpracovávám