WELEDA Vlasový olej 50 ml

Kód výrobku: 321680
Víte, že i vlasy mohou být „hladové“? Poskytněte jim důkladnou pečující výživu z přírodních olejů a bylinek a výsledkem budete nadšeni.

Více informací

Skladem už jen 3 - 5 kusů

Zítra odešleme, u vás v pondělí 1. 3.

Zítra odešleme, u vás v pondělí 1. 3.

275 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

WELEDA Vlasový olej 50 ml

Spojení rozmarýnu, jetele a lopuchu dokáže dát vlasům výživu a podporu po všech stránkách a vaše vlasy vás za odměnu ozdobí záviděníhodnou hřívou.

  • Rozmarýn prokrví pokožku hlavy a zlepší se tím výživa vlasů – vlasy budou lesklejší a pevnější
  • Lopuch dokáže zachránit nadměrně vypadávající vlasy, zamezit nadměrnému maštění a lupům
  • Jetel zklidňuje drobná poranění nebo podráždění kůže, je bohatý na minerály a vitamíny, posiluje vlasy a podporuje jejich růst

Pokud si olejem navíc dopřejete uvolňující a zklidňující masáž, osvěžíte nejen své vlasy, ale i svou duši. Pro běžnou péči vmasírujte několik kapek oleje do vlhkých či do suchých vlasů.

Z recenzí: "Používám rozmarýnový olej pouze občas, zvlášť když si chci dopřát pocit osvěžení jak pro moje vlasy, tak celkově, protože přípravek jemně voní a vždycky mě povzbudí."

Složení vlasového oleje Weleda

Arašídový olej, výtažek z květů jetele, směs přírodních éterických olejů, výtažek z kořene lopuchu, limonen, linalool, geraniol, kumarin.

O výrobcích Weleda

Všechny přípravky firmy Weleda jsou vždy vyráběny z přírodních surovin bez umělých konzervačních látek. Rostliny pro výrobu produktů jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Firma má vysoký morální i etický kredit jak pro výrobu, tak pro jednání se zákazníky, partnery i zaměstnanci. Všechny přípravky podporují osobní rozvoj, zdravý životní styl či obnovují zdraví člověka.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 321680
Kód EAN: 4001638093620
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Recenze

WELEDA Vlasový olej 50 ml

Diskuze

WELEDA Vlasový olej 50 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka