WELEDA BIO čaj pro kojící ženy 40 g

Kód výrobku: 5131
93 %
Vynikající čaj, na kterém si maminka pochutná a bude mít spoustu kvalitního mléka a miminko dostane mléko obohacené o látky pro dobré zažívání.

Více informací

Běžná cena: 129 Kč
119 Kč (2,98 Kč/g)
Ušetříte: 8 % (10 Kč)

Skladem více než 5 kusů

Ve čtvrtek 2. 4. odešleme, u vás v pátek 3. 4.

Ve čtvrtek 2. 4. odešleme, u vás v pátek 3. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace WELEDA BIO čaj pro kojící ženy 40 g

Každá moudrá maminka si uvědomuje výhody kojení jako nejzdravější a nejpřirozenější potravy pro její děťátko a jako posilování kontaktu a citového pouta mezi matkou a dítětem. Někdy se netvoří dostatek mléka z mnoha různých důvodů a je pak potřeba tvorbu mléka podpořit.

Čaj na podporu kojení obsahuje ekologicky pěstované bylinky, které účinně podporují tvorbu mateřského mléka. Pokladem v tomto čaji je pískavice, která podporuje laktaci jako jedna z nejúčinnějších bylin. Sporýš lékařský kromě této podpory dodává čaji výtečnou chuť.

Další byliny obsažené v čaji podporují dobré zažívání miminka.

Tím že je čaj složen z ekologicky pěstovaných bylin je zdravý nejen pro maminky, ale hlavně pro miminka a nezatěžuje jejich organismus ani stopou jakýchkoliv škodlivin.

Čaj je prakticky baleny v sáčcích, které jsou vhodné i na cestování a jsou pevné netrhají se.

Jak často pít kojící čaj

Vhodná dávka čaje pro podporu kojení je  3 – 6 šálků denně. Čaj můžete použít i ve více variantách – teplý, studený i neslazený. Můžete ho začít pít již ke konci těhotenství a pak po celou dobu kojení.

Z čeho se ekologický kojící čaj skládá

Pískavice řecké seno*, semena anýzu*, fenyklu*, kmínu*, listy sporýše lékařského (15%) *. (* rostliny pro výrobu tohoto čaje pocházejí z certifikovaných ekologických zdrojů).

Recenze zákazníka

Na tvorbu mléka je to opravdu hodně účinný čaj a u Weledy jsem si jistá  zase jsem si jistá, že je opravdu ekologický. Navíc prďolka po něm nemá prdy a tak jsme spokojení oba“.

O výrobcích Weleda

Firma Weleda naplňuje ve svých výrobcích své motto „V souladu s člověkem a přírodou“.  Z přírody, většinou v biokvalitě,  pochází všechny suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků  všech ostatních přípravků, které podporují zdravý životní styl, osobní rozvoj a obnovují zdraví člověka. Firma má vysoká ekologická měřítka nejen pro kvalitu surovin, ale i pro zachování přírodních zdrojů.

Weleda vytvořila speciální řadu přípravků pro těhotné ženy, čerstvé maminky i miminka. Tyto výrobky byly vyvíjeny ve spolupráci s porodními asistentkami, lékaři a farmaceuty a jako u všech výrobků Weledy, jsou i tyto čistě přírodní a suroviny jsou v bio kvalitě.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5131
Kód EAN: 4001638095136
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Recenze (16)

Recenze WELEDA BIO čaj pro kojící ženy 40 g

Recenze od 16 uživatelů s celkovým hodnocením 93 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Perfektní čaj pro podporu laktace a opravdu funguje. Mohu porovnat období, kdy jsem čaj nepila a rozdíl byl značný. Doporučuji. Sice trošku vyšší cena, ale určitě stojí za to.

Dobrá chuť
100% funguje
100 %

vynikajuci čaj

Proč je to slovensky?

100 %

80 %

100 %

chuť skvělá, ale cena nepříměřeně vysoká, jinak funguje na tvorbu mléka parádně

100 %

asi zabral nejlépe ze zkoušených čajů

100 %

80 %

100 %

Skvela chut, funguje

100 %

Diskuze

Diskuze WELEDA BIO čaj pro kojící ženy 40 g

Zkušenosti uživatelů

100 % 20/03/2013

doporučuji, ale je drahý

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám