Vložné pleny

Vložná plena je miskovitě tvarovaná vložka, která je navržena tak, aby při inkontinenci poskytovala ochranu proti protečení a zároveň pomáhala udržovat zdravou pokožku. Vložné pleny jsou vyvinuté speciálně k používání společně s fixačními kalhotkami a jsou vhodné pro všechny typy inkontinence.

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Vložné pleny - detailní popis

Lékárna.cz nabízí vložné pleny určené pro střední až velmi těžký únik moči

V sortimentu Lékárna.cz můžete vybírat vložné pleny určené pro:

  • lehký únik moči produkty pro lehkou inkontinenci jsou navrženy tak, aby vám zajistili maximální ochranu při úniku několika kapek až po malé množství moči, např. při smíchu, kýchnutí, zdvíhání břemene nebo pří běhání.
  • střední až těžký únik moči  - jsou vhodné jak pro ležící, tak pro mobilní pacienty. Systém ConfioAir umožňuje pokožce dýchat. Jedinečný miskovitý tvar zajistí pohodlí a ochranu proti protečení.
  • těžký únik moči - dodatečná absorpce této inkontinenční pomůcky zajistí ochranu před protečením a materiál připomínající textilii je velmi měkký na dotek.
  • těžký až velmi těžký únik moči - zvýšená absorpce této inkontinenční pomůcky zajistí ochranu před protečením a materiál připomínající textilii je velmi měkký na dotek.

Doplňkové zboží

Protože naše nabídka je opravdu široká, nezapomněli jsme ani na pomůcky potřebné k péče o člověka s inkontinencí. Skvělými pomocníky v boji proti úniku moči jsou inkontinenční kalhotky.

TIP:Vložné pleny jsou určené k nošení s fixačními kalhotkami, které zajišťují jejich bezpečnou fixaci na těle.

 

OK
Zpracovávám