VIESTE Krilový olej STRONG Omega - 30 kapslí

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 328018
Krilový olej strong + Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA.

Více informací

Skladem už jen 3 - 5 kusů

Zítra odešleme, u vás v pondělí 25. 1.

Zítra odešleme, u vás v pondělí 25. 1.

Běžná cena: 479 Kč
339 Kč (11,30 Kč/kapsle)
Ušetříte: 29 % (140 Kč)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

VIESTE Krilový olej STRONG Omega - 30 kapslí

Krilový olej - extrakt z krunýřovky krilové - obsahuje značné množství antioxidantů, které chrání buňky, omega-3 mastné kyseliny, které působí protizánětlivě, a fosfolipidy, podporující činnost mozku. Dále má Neptune Krill Oil ™ značný potenciál jako zdroj energie,  také chrání pokožku, pomáhá bojovat proti vráskám atd.

Co činí krilový olej tak jedinečným?

Krilový olej se liší od ostatních mořských olejů tím, že obsahuje zásadní množství tří výživných látek: omega-3 mastné kyseliny, fosfolipidy a silné antioxydanty. Jak dosvědčují odborníci, kombinace těchto tří složek činí tento olej velmi vhodným k užívání při mnoha zdravotních obtížích, které se zdály těžko řešitelné, od příznaků premenstruačního syndromu až po vysokou hladinu cholesterolu a artritické bolesti. Každá z uvedených složek přispívá k účinnosti celku, který je pak působí ještě efektivněji než jednotlivé jeho složky odděleně.

Omega-3 kyseliny

Omega-3 je jeden druhů  polynenasycených mastných kyselin, stejně jako omega-6. Obě skupiny  jsou nazývány esenciální,  protože lidské tělo není schopno je vytvářet a musejí být tedy přijímány v potravě.  Ryby z chladných moří bohaté na oleje /jako losos, tuňák nebo makrela/ jsou jedním z nejlepších zdrojů dvou důležitých  omega-3 kyselin:EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

Omega-3 kyseliny jsou známé svým významem pro lidské zdraví. Jsou podstatnými součástmi buněčných stěn a hrají klíčovou roli pro fungování centrálního nervového systému  /mozek sám obsahuje DHA/. Také hrají nezastupitelnou roli v regulaci krevních sraženin, krevního tlaku a zánětů. EPA je zvláště důležitá pro rovnováhu imunity, DHA pro činnost mozku.

složení produktu Krilový olej strong + Omega 3

krillový olej, želatina, glycerol, sorbitol, voda.

Doporučené dávkování

2 - 3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

 

Informace o produktu

Výrobce: MEDICURA Německo
Značka: VIESTE
Produktová řada: VIESTE doplňky stravy
Kód výrobku: 328018
Kód EAN: 4035129002761
Držitel rozhodnutí: MEDICURA Německo

Recenze

VIESTE Krilový olej STRONG Omega - 30 kapslí

Diskuze

VIESTE Krilový olej STRONG Omega - 30 kapslí

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka