VICHY Neovadiol Compensating Complex Pokrokové remodelační sérum 30 ml

Kód výrobku: 352922

Máte pocit, že vaše pleť ztrácí jas a svěžest? S Neovadiol remodelačním sérem bude vaše pleť znovu zářící a kontury vyrýsovanější.

Více informací

909 Kč (30,30 Kč/ml)

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás v úterý 7. 4.

Pozítří odešleme, u vás v úterý 7. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace VICHY Neovadiol Compensating Complex Pokrokové remodelační sérum 30 ml

Sérum s kompenzujícím komplexem od Vichy, jenž hydratuje pleť aby napomáhalo vyrovnávat ztrátu vody během menopauzy. Pleť vypadá zářivá a svěží, se sjednocenějším tónem, působí vyplněná a kontury vyrýsovanější.

Důvody, proč sérum používat

K vytvoření finální formule schopné působit na známky menopauzy na pleti Laboratoře Vichy potřebovaly 14 let a 13 patentů. Vichy zvolilo komplex velmi účinných aktivních látek inspirovaných blahodárným vlivem hormonu mládí na pleť. Zvolené aktivní látky působí na znaky stárnutí, které jsou ovlivněny menopauzou. Pleť se zdá omlazená ve všech ohledech. Díky Inovativnímu Kompenzujícímu Komplexu jí pomáhá navracet hutnost, komfort, svěžest, vypadá zářivěji, je sjednocenější a navrací se jí objem.

  • Stavební materiál pro pleť -  Pro-Xylane. Koncentrace této biomimetické molekuly patentované společností L’Oréal byla zvýšena na 3%. Jde tedy o desetinásobnou koncentraci v porovnání s předchozími formulemi. Působí na nejméně tři aspekty podílející se na mládí pleti -  kolagen I a III, tedy zdroj pevnosti a hutnosti; syntézu GAG; zmírnění skvrn působením na fibroblasty. Dochází ke zhutnění pleti na všech úrovních, pleť je pevná a hydratovaná, vrásky se vyplňují, vzhled pleti se projasňuje a je sjednocenější.

  • Obnova textury - Hepes. Je známý svými exfoliačními vlastnostmi, působí na proteázy, což jsou enzymy podílející se na procesu přirozené deskvamace. Normalizuje exfoliaci, podporuje buněčnou regeneraci a umožňuje přeměnit vzhled pleti na jejím povrchu (účinně bojuje proti drsné a pergamenové pleti).

  • Hydratace -  Hydrovance. Tento derivát urey je hydratační látkou nejnovější generace. Účinně zadržuje vodu v pleti (může absorbovat 82 % své váhy vody) a podporuje přirozenou deskvamaci stimulací proteáz. Pleť je dokonale hydratovaná a vyhlazená, hebká a s pocitem komfortu.

  • Relipidační - Hedione. Tato aktivní látka, derivát kyseliny jasmonové, zvyšuje přirozenou produkci lipidů (skvalen, triglyceridy a vosky) obsažených v sébu. Lipidy totiž během menopauzy mizí. Tím tedy vyhlazuje pleť, navrací jí komfort a vláčnost.

Výhody séra

  • pro všechny typy pleti, i citlivou
  • testováno pod dermatologickou kontrolou
  • bez parabenů, hypoalergenní
  • se zklidňující a posilující Termální vodou z Vichy
  • ultrasvěží a komfortní textura, nelepí a nezanechává pocit mastné pleti

Doporučená aplikace

Sérum aplikujte ráno a večer před použitím denní a noční péče.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 352922
Kód EAN: 3337875604833
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Recenze

Recenze VICHY Neovadiol Compensating Complex Pokrokové remodelační sérum 30 ml

Diskuze

Diskuze VICHY Neovadiol Compensating Complex Pokrokové remodelační sérum 30 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám