Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro psy 200 g

Veterinární přípravek
Kód výrobku: 447240

Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro psy 200g

Více informací

600 Kč (3,00 Kč/g)

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro psy 200 g

Hledáte přírodní alternativu klasického odčervení domácích zvířat? Chcete se vyhnout podávání dalších chemických přípravků? Právě pro Vás a Vaše mazlíčky tu máme ideální, zdravé a zároveň chutné řešení!

Přípravek Verm-X® ale funguje na základě čisté přírody a to konkrétně bylinek. Verm-X® je hypoalergenní a grain free. Verm-X® také obsahuje komplex vitamínů, minerálů a stopových přírodních látek, který zlepšuje kondici a zdraví zvířete a detoxikuje organismus.

Verm-X® je vyroben v podobě chutného křupavého pamlsku, takže ho Vaše zvířata budou ráda a s chutí přijímat. 100% přírodní původ všech použitých surovin, které jsou pěstovány přírodně a organicky.

Verm-X® je ve světě schválen i pro použití v ekologickém zemědělství. 

Verm-X® vytváří ve střevech a v trávicí soustavě prostředí, s jehož pomocí lze předcházet různým nemocem a střevním parazitům. Pravidelným podáváním produktu Verm-X® bude prostředí v trávicí soustavě neustále udržované a bude vytvářet neustálou ochranu. Verm-X® je k trávicí soustavě zvířat velmi jemný. 

Receptura Verm-X® byla vyvinuta ve spolupráci s uznávanými botaniky, specialisty na výživu a veterináři. Kombinace speciálně vybraných bylin v produktech Verm-X® nenápadně mění rovnováhu trávicího systému, nastartuje peristaltiku střev a paralyzuje parazity. Pokud jsou nějací parazité již přítomní v těle zvířat, jsou přirozeně vyloučeni. Paralyzovaní paraziti tak putují z těla ven ve chvíli přirozeně vyvolaného vyprázdnění. Přírodní odčervení je odpozorováno od chování vlka, který si umí s parazity intuitivně poradit. 
 
Verm-X® je na bázi bylinek a nezatěžuje žádné důležité orgány, jako jsou játra a ledviny - nemá žádné vedlejší účinky jako chemická anthelmintika. Užíváním Verm-X® se přirozeně vytváří v trávicím traktu zvířat nehostinné prostředí s časově neomezeným odčervovacím efektem, bez toxických účinků na organismus zvířat a bez rizika vzniku rezistence plochých červů. 
 
Pravidelné podávání Verm-X® pomůže psům připravit ve svém organismu autoimunitní systém proti vnitřním parazitům a parazitologickým onemocněním. Verm-X® je dostupný ve formě denních granulí, chutná jako tradiční pamlsek a je vhodný pro krmení během celého roku.

Způsob podávaní peletek

Verm-X® peletky jsou navrženy tak, aby se smísily do denní krmné dávky a podávaly se během tří po sobě následujících dnů každý měsíc.

Dávkování

Podávejte 3 dny po sobě každý měsíc. Balení 200 g.

Váha psa denní dávka (měsíční dávka)
5-10 kg 10 g (30 g)
11-20 kg 20 g (60 g)
20 kg+ 30 g (90 g)


Balení obsahuje 10 g odměrku

Štěňatům ve věku 3 - 6 měsíců podávejte poloviční dávku. Dávka pro dospělého jedince může být podávána od věku 6 měsíců. Dvojnásobná dávka může být bezpečně podávána. 200 g balení vydrží pro 1 malého psa 6 měsíců. Verm-X® smíchejte do krmiva.

Složení

skořice, česnek, tymián, konopné semínko, řepná dužina, kopřiva, svízel, fenykl, máta peprná, jilm, Quassia, dextróza, oves, chilli, slunečnicový olej.

Informace o produktu

Výrobce: VERM-X
Značka: VERM-X
Kód výrobku: 447240
Kód EAN: 5060126301813
Držitel rozhodnutí: VERM-X

Recenze

Recenze Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro psy 200 g

Diskuze

Diskuze Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro psy 200 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám