VENIRA Kolagenový nápoj pro vlasy, nehty a pleť 30 sáčků

Kód výrobku: 451496

Instantní kolagenový nápoj s jahodovou příchutí, který obsahuje vybranou kombinaci směsi, složené ze tří typů vysoce vstřebatelných kolagenů.

Více informací

699 Kč (23,30 Kč/ks)

Skladem více než 5 kusů

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace VENIRA Kolagenový nápoj pro vlasy, nehty a pleť 30 sáčků

VENIRA představuje novou variantu, pečlivě propracovanou recepturu pro péči o pokožku, nehty a vlasy. Instantní kolagenový nápoj s jahodovou příchutí obsahuje vybranou kombinaci směsi, složené ze tří typů vysoce vstřebatelných kolagenů (I, II a III), které jsou nejvíce zastoupeny v lidském těle a dalšími složkami pro krásnou pleť, nehty a vlasy.

Zatímco VENIRA kapsle si již našly celou řadu spokojených zákazníků, její nová varianta ve formě instantního prášku má všechny předpoklady pro stejný úspěch. Společnost TOPADROIT vyvinula novou formu a modifikovala původní recepturu osvědčeného výrobku, k čemuž jí vedlo několik důvodů. Nápoj v prášku totiž ve srovnání s kapslemi skýtá pro uživatele významné výhody. Jeho příprava nápoje je velmi jednoduchá, obsah sáčku se rozpustí ve vodě nebo jiné vhodné tekutině a během dne se vypije. Hlavní předností prášku pro přípravu nápoje je možnost jednorázové aplikace nesrovnatelně většího množství vybrané podstatné složky, v našem případě hydrolyzovaného kolagenu, který je tvořen ze tří složek.

Specifikace

  • Kolagen typu I – hydrolyzovaný kolagen, který je přítomen v pokožce, šlachách, kostech a zubech.
  • Kolagen typu II – nativní kolagen, který se nachází v chrupavkách.
  • Kolagen typu III –  je podobný s typem I, který se nachází v kůži, svalech a kostech, ale obsahuje více proteoglykanů a glykoproteinů.
  • Celkové zlepšení kvality, vlasů, nehtů a pleti.
  • Díky kolagenu je produkt vhodný jako výživa pro Vaše klouby.
  • Příznivě působí proti stárnutí organismu.
  • Zlepšení imunity.
  • Celková regenerace organismu.
  • Působí pozitivně při hubnutí.

Ve srovnání obou forem VENIRY je ovšem zřejmé, že každá z nich má své výhody. Kapsle například obsahují výrazně širší spektrum působící na vlasy, nehty a pleť – až 18 účinných složek. 

VENIRA drink obsahuje oproti kapslím větší množství dvou vitamínů - riboflavinu a niacinu. Ty jsou obsaženy i v kapsli, ale v nespecifikovaném množství jako složky extraktu z pivovarských kvasnic. Hlavní výhodou prášku je, jak již bylo řečeno, vysoká jednorázová dávka kolagenu, který je nezbytnou stavební součástí pojivových tkaniv a důležitá složka ovlivňující vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme ji za pohyb bez bolesti, tedy za zdravé klouby a vazy. Hydrolyzovaný kolagen je ideálním zdrojem aminokyselin a peptidů, jež jsou pro tělo snadno dostupné a které organismus využije pro tvorbu vlastního kolagenu. Jelikož vlastní tvorba kolagenu se s postupujícím věkem postupně snižuje, což vede mj. k tvorbě vrásek, je užitečné jej tělu dodávat, nejlépe v hydrolyzované, tedy částečně rozštěpené formě.

Z dalších složek je zinek nezbytný pro udržování normálního stavu vlasů a nehtů. Vitamín C je důležitou látkou, která pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle. Podstatný je obsah vitamínů skupiny B, tedy riboflavinu, pyridoxinu a niacinu. Riboflavin a niacin pomáhají udržovat pokožku v normálním, tedy svěžím stavu, kyselina listová je důležitá pro tvorbu aminokyselin – základních stavebních kamenů pro syntézu kolagenu. Vitamín B6 přispívá k normální tvorbě cysteinu – sirné aminokyseliny přítomné v bílkovině keratinu, jež je nezbytnou součástí pokožky, vlasů i nehtů.

Složení

Složka

Obsah v jedné dávce (1 sáček)

% RHP*

Hydrolyzovaný kolagen - kolagenní peptidy

4000 mg

není stanovena

MSM

100 mg

není stanovena

Vitamin C

80 mg

100

Hyaluronát sodný

50 mg

není stanovena

Niacin

16 mg

100

Zinek

3 mg

30

Vitamin B6

1,4 mg

100

Riboflavin

1,4 mg

100

Kyselina listová

100 μg

50

Doporučené dávkování

Obsah sáčku rozmíchejte ve sklenici vody, nechte chvíli rozpustit a vypijte. Užívejte 1 sáček denně. 

Země původu

Česká republika

Důležité upozornění

Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku.

TIP:Jako nejúčinnější kombinaci doporučujeme užívat kapsle VENIRA zároveň s VENIRA drinkem. Kombinace těchto dvou produktů je speciálně navržena tak, ať je tělo schopné vstřebat všechny látky a zesílit tak celkový účinek v péči o vaše vlasy, nehty a pleť.

Balení obsahuje 30 sáčků (6,3 g/1 sáček).

 

Informace o produktu

Výrobce: TOPADROIT a.s.
Značka: VENIRA
Kód výrobku: 451496
Kód EAN: 8594198170079
Držitel rozhodnutí: TOPADROIT a.s.

Recenze

Recenze VENIRA Kolagenový nápoj pro vlasy, nehty a pleť 30 sáčků

Diskuze

Diskuze VENIRA Kolagenový nápoj pro vlasy, nehty a pleť 30 sáčků

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám