Vánoční dárky

Nenechte si shánění vánočních dárků na poslední chvíli a inspirujte se ve svém výběru. Lékárna.cz pro Vás připravila širokou nabídku vánočních produktů. Naleznete zde dárky pro partnery a partnerky, dárky pro rodiče, prarodiče, děti a dokonce i domácí mazlíčky.  Navíc si k tomu ještě každý den můžete vylousknout pěknou odměnu. Odměny se vztahují k nákupům nad určitou výši a jsou určené pro zákazníky, kteří jsou přihlášení ke svému účtu na Lékárna.cz. Pokud svůj účet zákazníci nemají, musí se zaregistrovat a vytvořit si ho. Podrobný popis pro získání odměn naleznete na této stránce v pravém rohu v sekci Jak to funguje.

Krásné Vánoce Vám přeje tým Lékárny.cz!

 

V této kategorii doporučujeme

Vánoční nabídka dne

Odměny za vánoční nákupy

Nakupte a sbírejte dárkové oříšky s vánočním překvapením. Čím větší nákup, tím hodnotnější dárek obdržíte. Stačí se přihlásit ke svému účtu nebo se zaregistrovat a můžete si vybrat ten, který se vám nejvíc líbí! Je také nutné souhlasit s odběrem novinek - alespoň vám neuteče už žádná výhodná akce!

Nakupte ještě za 1 499 Kč a vyberte si odměnu.
Nákup nad 1 499 Kč Nakupte ješte za 1 499 Kč pro rozlousknutí odměn
Nákup nad 1 799 Kč Nakupte ješte za 1 799 Kč pro rozlousknutí odměn
Nákup nad 2 099 Kč Nakupte ješte za 2 099 Kč pro rozlousknutí odměn
Nákup nad 2 399 Kč Nakupte ješte za 2 399 Kč pro rozlousknutí odměn

Napište dopis Ježíškovi!

Přihlaste se ke svému účtu nebo se registrujte na Lékárna.cz a můžete si napsat o dárek, který potěší vás nebo vaše nejbližší. Jakmile tak učiníte, formulář níže uvidíte aktivní.

Vybírat můžete ze všech produktů, které najdete na našem webu. Jak? Stačí začít psát jeho název do textového pole a našeptávač vám zbytek dopoví. Můžete nám ke svému přání napsat i svůj příběh - budeme moc rádi :-)

Napsat si můžete jen jednou během celé vánoční kampaně, proto vybírejte dobře! Každý den od 26. 10. do 20. 12. 2020 pak Ježíšek ze všech do té doby došlých přání vybere jednoho z vás, kterému ho splní a který ho od něj dostane zdarma!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami soutěže.

Seznam splněných přání

Účastí v kampani Vánoce 2020 souhlasíte s pravidly kampaně.

SUKL

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka