TRIBITOR 3-fázový blokátor sacharidů 30x4,5 g

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 443864

Tribitor 3-fázový blokátor sacharidů je klinicky testovaný doplněk stravy pro snížení glykemického indexu s obsahem sacharidů.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace

Podrobné informace TRIBITOR 3-fázový blokátor sacharidů 30x4,5 g

Tribitor 3-fázový blokátor sacharidů je klinicky testovaný doplněk stravy pro snížení glykemického indexu s obsahem sacharidů.

Informace o produktu

Výrobce: Marmar Investment
Značka: TRIBITOR
Kód výrobku: 443864
Kód EAN: 5906395141029
Držitel rozhodnutí: Marmar Investment

Popis

Tribitor® je klinicky testovaný doplněk stravy na snížení glykemického indexu jídla. V rámci klinického testování byl testován na 240 lidech v souladu s Good Clinical Practise (Správnou klinickou praxí) a pokyny WHO. Testy byly uskutečněny na běžném složení jídla, jako je rýže, nudlová polévka, bílý chléb, cereálie, kukuřičné lupínky, soda, jogurt a muffin. 

Redukce glykemického indexu jídla je v rámci režimových opatření doporučených odborníky při zdravotních obtížích i při snižování hmotnosti nejdůležitější. Nízký glykemický index znamená snížení výkyvů cukru a inzulinu v krvi po jídle, což podporuje udržení potřeby přejídání se pod kontrolou, potřebu sladkého po jídle a nočních návštěv lednice, přispívá k zamezení únavy po jídle a celkově podporuje dosáhnutí cílů při udržení nebo snížení hmotnosti.

Ještě nikdy nebylo tak snadné udržet glykemický index vašeho jídla pod kontrolou, jako s patentovaným složením, jaké má Tribitor®.

Tribitor® byl klinicky testován a napomáhá snižovat glykemický index vašeho jídla, a tím vám pomáhá užít si jídla s menšími následky.

Použití

  • Rozpusťte 1 sáček ve 100 - 200 ml vody.
  • Vypijte 15 minut před tím, než budete jíst jídlo bohaté na sacharidy.
  • Vychutnejte si jídlo s menšími následky.

Dávkování

Tribitor® má přírodní citrusovou chuť, je v balení po 30 sáčcích. Balení vydrží 1 měsíc, při užívání 1x denně před jídlem bohatým na sacharidy.

Složení

Tribitor® obsahuje patentovanou kombinaci účinných látek z bylin. Je složen ze standardizovaných extraktů z bílých fazolí, z listů bílé moruše a ze zelené kávy tak, aby byl zajištěn stejně vysoký podíl účinných látek v každém balení.

Extrakt z bílých fazolí, maltodextrin, extrakt z listů bílé moruše, extrakt ze zelených kávových zrn, sladidlo, erythritol, regulátor kyselosti, kyselina citronová, příchutě, regulátor kyselosti, uhličitan sodný, protispékavá látka: oxid křemičitý, sladidlo: steviol-glykosid. 

Složení v 1 sáčku

  • ​Extrakt z bílých fazolí 4000 jednotek inhibice amylázové aktivity - 1,2 g/1 sáček.
  • Extrakt z listů bílé moruše obsahuje 18 mg 1-deoxynojirimycin - 600 mg/1 sáček.
  • Extrakt ze zrn zelené kávy obsahuje 200 mg kyseliny chlorogenové - 400 mg/1 sáček.

Informace pro alergiky

Obsahuje pšenici.

Recenze

Recenze TRIBITOR 3-fázový blokátor sacharidů 30x4,5 g

Diskuze

Diskuze TRIBITOR 3-fázový blokátor sacharidů 30x4,5 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám