Přípravky na bolest hlavy a migrénu NALGESIN, VALETOL a APO-IBUPROFEN

Bolest hlavy, nebo dokonce migréna, dokáže člověku znepříjemnit život. Její příčiny se leckdy hledají těžko – může být jen krátkodobou reakcí organismu na únavu, stres, špatný pitný režim, nebo začínají oslabení organismu, u žen pak nejčastěji nastupuje v období menstruace – může však mít také vážnější příčiny. A pozor, migréna nebo bolest hlavy není jen jedna, dle vědců existuje celkem 360 druhů bolestí hlavy. 

Značka: 3x
  • APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet

    Výprodej

    Skladem

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    145 Kč 119 Kč -18 %

    119
  • VALETOL 24 tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Působí proti bolesti hlavy, zubů, v kříži i menstruační bolesti. Lék k vnitřnímu užití.

    99 Kč

    99
  • NALGESIN S 275 mg 30 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen.

    176 Kč

    176
  • APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg SOFT CAPSULES 20 tobolek Léčivý přípravek

    Skladem

    Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

    99 Kč 92 Kč -7 %

    92
  • NALGESIN S 275 mg 20 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen.

    129 Kč 119 Kč -8 %

    119
  • APO-IBUPROFEN 400 mg 30 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    60 Kč 54 Kč -10 %

    54

Přípravky na bolest hlavy a migrénu - detailní popis

Bolest hlavy a migréna dokáže člověka zcela vyřadit z běžného života. Ať už je příčinou přílišný stres, nemoc nebo cokoli jiného, je dobré vyzkoušet některý z přípravků, které Vám nabízíme. 

SUKL

OK
Zpracovávám