Těhotenský test For You Comfort tyčinka

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 76042
94 %
Těhotenský test - vysoká citlivost pro rané stadium těhotenství - pro přímou aplikaci vzorku moči, vnitřní kontrola správnosti výsledku.

Více informací

Běžná cena: 63 Kč
56 Kč
Ušetříte: 11 % (7 Kč)

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás v úterý 7. 4.

Pozítří odešleme, u vás v úterý 7. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace Těhotenský test For You Comfort tyčinka

Užití
In vitro zdravotnický prostředek (IVD ZP), detekce hCG hormonu jako ukazatele raného stadia těhotenství z moči přímou aplikací vzorku (bez nutnosti použití odběrové nádobky).

Jednoduché komfortní použití s přímou aplikací vzorku. Těhotenský test For You TM s vysokým stupněm citlivosti patří do kategorie chromatografické imunoanalýzy využívající specifických protilátek k selektivní identifikaci hCG v moči. Zvýšenou hladinu hCG v koncentraci 20mlU/ml lze detekovat během 3 minut.

Princip testu
Vzorek moči je aplikován přímo z proudu moči při urinaci na určenou část testu. Moč poté vzlíná po proužku sorbentu = testu. Barevně značený konjugát protilátky se specificky váže na hCG hormon ve vzorku a společně tvoří komplex antigen-protilátka. Tento komplex se poté váže na anti-hCG protilátky v testovací zóně - výsledkovém okénku - za tvorby růžově zbarveného proužku v místě s označením T při koncentraci hCG rovné či vyšší než 20 mlU/ml. Při absenci hCG v moči nedochází k vývoji proužku v testovací zóně. Reakční směs poté vzlíná dále po proužku sorbentu a skrze kontrolní zónu s označením C. Nezachycený konjugát se zachytí v kontrolní zóně za vývoje růžově zbarveného proužku, který indikuje správnou funkci celého testu. Růžově zbarvený proužek v kontrolní zóně se objeví i při pozitivním výsledku, neboť komplex antigen - protilátka tvoří nadbytek reakční směsi, není tedy v tomto případě veškerý zachycen anti-hCG protilátkou v testovací zóně.

Účinné látky
Protilátka x hCG hormon diagnostika

Informace o produktu

Výrobce: IVT IMUNO S.R.O.
Značka: IVT IMUNO
Kód výrobku: 76042
Kód EAN: 8595159700311
Držitel rozhodnutí: IVT IMUNO S.R.O.

Recenze (3)

Recenze Těhotenský test For You Comfort tyčinka

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

sokojna veľmi

Proč je to slovensky?

80 %

100 %

Diskuze

Diskuze Těhotenský test For You Comfort tyčinka

Zkušenosti uživatelů

80 % 17/02/2017

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám