SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + peelingová hlavice

Kód výrobku: 450401
100 %

Nejlepší volba pro domácí péči o pokožku vašich chodidel. 

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás v úterý 26. 1.

Pozítří odešleme, u vás v úterý 26. 1.

Běžná cena: 999 Kč
645 Kč
Ušetříte: 35 % (354 Kč)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + peelingová hlavice

Nechte vyniknout svoje sametově hebká chodidla! Set obsahuje 2 výměnné hlavice. Jedna, středně drsná rotační hlavice s mořskými minerály, je určena k odstraňování tvrdé kůže a druhá rotační peelingová hlavice slouží k odstraňování kůže suché. Odstranění suché, šupinaté kůže a tvrdé pokožky na chodidlech pomocí tlaku způsobí, že vaše pokožka bude rázem vypadat mnohem jasnější a mladší.

Vlastnosti

 • ektrický pilník se středně drsnou rotační hlavicí z mořskými minerály a peelingovou hlavicí,
 • pomocí tlaku odstraňuje suchou, šupinatou a tvrdou pokožku na chodidlech a dává vyniknout jasnější a mlaději vypadající pokožce,
 • dvojrychlostní systém umožňuje nastavená výkonosti dle vašich potřeb,
 • pilník můžete použít na mokrou i suchou kůži,
 • odolný proti vlhkosti.

Balení obsahuje

 • 1x Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla
  1x Rotační hlavice Scholl Velvet Smooth™ Středně drsná s mořskými minerály
  1x peelingová rotační hlavice na suchou pokožku
  4x baterie AA

Příprava a použití

Návod k použití: Obal uschovejte pro pozdější nahlédnutí.

První použití:

1. Vytažením vnějšího krytu baterie z rukojeti strojku demontujte základu jednotky. 2. Zatlačením jazýčku otevřete vnitřní krytku baterie. 3. Vložte 4 nové baterie AA v souladu s pokyny na strojku. 4. Vnitřní krytku baterie zatlačte dolů, se zacvaknutím do zavřené polohy. 5. Zatlačením vnějšího krytu baterie na rukojeť strojku nasaďte základnu jednotky zpět.

Pravidelné použití k odstranění tvrdé kůže na chodidlech středně drsnou rotační hlavicí:

1. Zkontrolujte bezpečné nasazení rotační hlavice. Nepoužívejte bez připojené rotační hlavice. 2. Strojek zapnete a vypnete stisknutím. Pomocí nastavte požadovanou rychlost. Rotační hlavicí jemně přejíždějte přes ztvrdlou kůži a pokračujte až do dosažení požadované úrovně hebkosti. Netlačte příliš silně, aby se strojek nezastavil. 3. Po vypnutí zkontrolujte, zda jste dosáhli požadované hebkosti. Pokud hebkost není dostačující, strojek znovu zapněte a pokračujte až k dosažení požadovaného výsledku. Upozornění: Nepoužívejte na stejném místě po nepřerušovanou dobu delší než 3 až 4 sekundy. V případě podráždění nebo pálení pokožky přestaňte. 4. Nadbytečnou odumřelou kůži otřete nebo opláchněte. 5. Pokožku důkladně osušte a po nanesení zvlhčovače budete mít báječně hebká chodidla!

Pravidelné použití k exfoliaci suché kůže na nohách a chodidlech pomocí peelingové rotační hlavice: 1. Zkontrolujte bezpeční nasazení peelingové rotační hlavice. Nepoužívejte bez připojené peelingové rotační hlavice. 2. Strojek zapnete a vypnete stisknutím. Pomocí nastavte požadovanou rychlost. Opatrně peelingovou rotační hlavicí přejíždějte po nohách a chodidlech a postupně odlupujte odumřelou kůži. Strojek udržujte v pohybu a netlačte příliš silně, aby se nazastavil. 3. Upozornění: Nepoužívejte častěji než dvakrát týdně. V případě podráždění nebo pálení pokožky přestaňte. 4. Nadbytečnou odumřelou kůži otřete nebo opláchněte. 5. Pokožku důkladně osušte a aplikujte hydratační krém, který pomůže odhalit jasněji a mlaději vypadající pokožku.

Čistění po použití:

Toto zařízení není vodotěsné. Před čištěním zařízení vypněte. Pro důkladné vyčištění povrchu hlavice je nutné hlavici demontovat a omýt. 1. Hlavici opatrně vyjměte po stisku tlačítka pro vysunutí na boční straně jednotky. Rotační hlavici opláchněte vodou z kohoutku a vyčistěte její povrch. 2. Povrch tělesa strojku otřete měkkou, navlhčenou utěrkou. 3. Rotační hlavici i hlavní jednotku osušte čistou, suchou utěrkou. 4. Nasaďte rotační hlavici zpět.

Výměna rotační hlavice:

Rotační hlavici měňte, když zjistíte, že je méně účinná. Řiďte se níže uvedenými kroky a zkontrolujte, že je pilník na chodidla vypnutý. Používejte pouze rotační hlavice Scholl Velvet Smooth™. 1. Rotační hlavici vyjměte stisknutím tlačítka podle obrázku. 2. Při výměně rotační hlavici (se zacvaknutím) nasaďte zpět na své místo.

Výměna baterií:

Upozornění: Nekombinujte staré a nové baterie ani typy baterií (např. alkalické a standardní). Nepoužívejte dobíjecí baterie. 1. Vytažením vnějšího krytu baterie z rukojeti strojku demontujte základnu jednotky. 2. Zatlačením jazýčku otevřete vnitřní krytku a vyjměte použité baterie. 3. Vložte 4 nové baterie AA v souladu s pokyny na strojku. 4. Vnitřní krytku baterie zatlačte dolů, se zacvaknutím do zavřené polohy. 5. Zatlačením vnějšího krytu baterie na rukojeť strojku nasaďte základnu jednotky zpět.

Informace o produktu

Výrobce: RECKITT BENCKISER S.R.O.
Značka: SCHOLL
Kód výrobku: 450401
Kód EAN: 4002448116615
Držitel rozhodnutí: RECKITT BENCKISER S.R.O.

Příbalový leták

 

 

Recenze (1)

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + peelingová hlavice

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Zatím jsem nic lepšího na chodila ještě neměla.
Zatím o žádné nevím.

Diskuze

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + peelingová hlavice

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka