SALVIA PARADISE Saw palmetto standardizovaný extrakt 30 ml

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 448739

Serenoa plazivá - Saw Palmetto je fonomenální bylina pro zdravou prostatu a reprodukční orgány.

Více informací

Skladem už jen 3 - 5 kusů

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

665 Kč (22,17 Kč/ml)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SALVIA PARADISE Saw palmetto standardizovaný extrakt 30 ml

Serenoa plazivá je malá palma dorůstající výšky až 3 m. Rostlina má vzpřímený kmen, který se rozprostírá do šířky. Serenoa plazivá má listy široké, světle zelené nebo stříbrné, dlouhé jeden až dva metry, lopatkovitě a vějířovitě uspořádané. Saw palmetto kvete žlutobíle v období od prosince až do začátku září. Plodem jsou červenočerné bobule, které jsou k vidění od dubna do října.

Saw palmetto je pevná, pomalu rostoucí, dlouhověká rostlina, kterou můžeme najít na jihovýchodním pobřeží Spojených států amerických. Na Floridě jsou rostliny, jejichž stáří se odhaduje až na 700 let.

Obsahem lahvičky vyrobené Salvia Paradise® je standardizovaný extrakt z plodů rostliny Saw palmetto (lat. Serenoa repens).

Extrakt je standardizován na obsah 93 % mastných kyselin a 0,38 % sterolů. Jedná se o 100% extrakt v přirozené podobě, bez aditiv a konzervačních látek.

Saw palmetto podporuje zejména reprodukční funkce. Dále má vliv na přirozené zdraví prostaty a udržuje normální funkce močové soustavy – mírní benigní hyperplazii prostaty (BHP). Serenoa plazivá podporuje růst vlasů.

Cena v roce z důvodu nízké úrody a obrovské poptávky vzrostla více než 3× a zásoby jsou pouze omezené. Z výše uvedených důvodů se saw palmetto velmi falzifikuje. Bohužel falzifikáty nejsou odhalitelné ani speciálními testy. Saw palmetto má však specifickou chuť a vůni, která se falzifikuje hůře. Originální extrakt ze saw palmetto se odhalí pouze testy v kombinaci s organoleptickou zkouškou.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Tradiční užití

8 kapek extraktu saw palmetto protřepeme v shakeru s vodou či džusem a vypijeme. Užíváme 1× denně.

8 kapek = 320 mg čistého extraktu.

Složení

100% Serenoa repens – Saw palmetto 

Upozornění

Není určeno malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu při teplotě nad 23 °C a ve vertikální poloze. Při nižších teplotách extrakt přirozeně tuhne. Je kontraindikováno při onemocnění jater.

Balení obsahuje 30ml.

Informace o produktu

Výrobce: SALVIA PARADISE S.R.O..
Značka: SALVIA PARADISE
Kód výrobku: 448739
Kód EAN: 8595595901730
Držitel rozhodnutí: SALVIA PARADISE S.R.O..

Recenze

SALVIA PARADISE Saw palmetto standardizovaný extrakt 30 ml

Diskuze

SALVIA PARADISE Saw palmetto standardizovaný extrakt 30 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka