SALVIA PARADISE Lněné semínko mleté 300 g

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 448690

Len setý mleté semínko pro zdravé trávení, střeva, kontrolu tělesné hmotnosti, menopauzu, prostatu, srdce a hormonální funkce.

Více informací

99 Kč (0,33 Kč/g)

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 6. 4.

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 6. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace SALVIA PARADISE Lněné semínko mleté 300 g

Len setý je jednoletá bylina dorůstající výšky až 1,2 m. Pěstován je především pro svá olejnatá semena, ale i pro lněné vlákno. Pochází z oblasti mezi východním Středomořím a Indií. Charakteristické jsou pro něj světle modré pětičetné kvítky protkané tmavě modrými žilkami.

Lněné semínko působí jako antioxidantUsnadňuje trávení, přispívá k udržení normálních funkcí srdcea podporuje jeho zdraví. Má vliv na menopauzální komfortfunkci prsou a prostaty. Uplatňuje se také při redukci váhy. Lněné semínko upevňuje dobré zdraví a má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin (40 g/100 g).

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Tradiční užití

Jednu čajovou lžičku prášku rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 2–3× denně. Velice vhodné je přidávat prášek do těst, koktejlů či jako posyp na saláty.

TIP na přípravu

Do sklenice s práškem přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky.

Balení obsahuje 300g.

Informace o produktu

Výrobce: SALVIA PARADISE S.R.O..
Značka: SALVIA PARADISE
Kód výrobku: 448690
Kód EAN: 8595595913191
Držitel rozhodnutí: SALVIA PARADISE S.R.O..

Recenze

Recenze SALVIA PARADISE Lněné semínko mleté 300 g

Diskuze

Diskuze SALVIA PARADISE Lněné semínko mleté 300 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám