SALVIA PARADISE Heřmánek pravý květ 70 g

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 448622

Heřmánek květ obsahuje antioxidanty a další látky pro naše dýchací cesty, trávení, imunitu, mentální funkce, relaxaci, spánek a dobrou náladu.

Více informací

84 Kč

Skladem už jen 3 - 5 kusů

Zítra odešleme, u vás v úterý 7. 7.

Zítra odešleme, u vás v úterý 7. 7.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace SALVIA PARADISE Heřmánek pravý květ 70 g

Heřmánek pravý, lidově známý také jako rumánek či chamomilka, je jednoletá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Vyskytuje se nejčastěji na polích mezi obilím či rumištích. Bývá také zaměňován za heřmánek římský nebo rmen rolní, od kterých se pozná podle žlutého vyklenutého středu květů charakteristické intenzivní vůně, která je zapříčiněna obsahem silic.

Fytoterapeutickou částí jsou květy, které se sbírají od června do srpna. Heřmánek pravý přispívá k udržení normálního respiračního zdraví. Podporuje relaxaci, spánek, duševní pohodu a pozitivní náladu. Má vliv na přirozenou obranyschopnost organismu (imunitní systém) a působí jako antioxidant. Heřmánek se doporučuje pro udržení trávicího komfortu, má vliv na metabolismus tuků a napomáhá ke zdravé pokožce.

Tradiční užití

Jednu čajovou lžičku sušených květů přelijeme 200–250 ml vroucí vody a necháme 15 min. odstát pod pokličkou. Poté scedíme a takto připravený čaj užíváme 3× denně. Nálev připravujeme vždy čerstvý, neděláme si jej do zásoby na celý den vzhledem k těkajícím silicím.

Balení obsahuje 70g.

Informace o produktu

Výrobce: SALVIA PARADISE S.R.O..
Značka: SALVIA PARADISE
Kód výrobku: 448622
Kód EAN: 8595595912989
Držitel rozhodnutí: SALVIA PARADISE S.R.O..

Recenze

Recenze SALVIA PARADISE Heřmánek pravý květ 70 g

Diskuze

Diskuze SALVIA PARADISE Heřmánek pravý květ 70 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám