RYOR

Hledáte kosmetiku s obsahem přírodních látek vyrobenou v tuzemsku? V roce 1991 vstoupila na trh česká firma Ryor, která vyrábí kvalitní kosmetiku s extrakty z přírodních látek za přijatelnou cenu. Její produkty jsou určeny jak pro běžné spotřebitele, tak i pro profesionální kosmetické salony. Na trhu jsou také doplňkové sortimenty v podobě nativní výživy Pohár života a speciální detoxikační čaje.

Pro problematickou pleť s akné vytvořila Ryor řadu produktů nazvanou Aknestop. Obsahuje přírodní extrakty z šalvěje, jalovce, tea tree a z mořských řas. Novým produktem je antiakné roll-on s irisem. Nanáší se bodově několikrát denně při prvních příznacích akné. Oblíbeným produktem řady Aknestop je čistící pěna s mořskými řasami, která redukuje a citlivě odstraňují přebytečný kožní maz a odstraňuje nečistoty i make-up.

Vrásky redukuje přípravek s obsahem arganového oleje tzv. marockého zlata. Olej obsahuje velké množství antioxidačních látek, vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitamin E, skvalen a další významné látky, které chrání pokožku. Arganový olej je vhodný pro zralou pleť, kterou hydratuje a redukuje vrásky.

Dalším produktem je doplněk stravy Lymfodren čaj, což je bylinný čaj, vhodný na pročištění lymfatického systému. Zlepšuje činnost sleziny, která je hlavním orgánem imunitního systému a vylepšuje i kvalitu pleti.

Ryor vyrábí i produkty z řady vlasové kosmetiky. Například tříměsíční kůru pro urychlování růstu vlasů s obsahem aktivního komplexu aminokyselin, vitaminů a přírodních extraktů. Vlasy po pravidelné aplikaci zhoustnou, jsou silnější a pevnější.

Ryor - skvělá volba kosmetiky za výbornou cenu.

OK
Zpracovávám