Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!

Radka Malečková

Magazín

Jmenuji se Radka a v Lékárna.cz pracuji v oddělení marketingu, kde mám na starosti sociální sítě (Facebook, Instagram), články, blogy a komunikaci s testerkami. 

V oblasti online marketingu pracuji už opravdu hodně let, z toho posledních 10 let se věnuji sociálním sítím.

Kromě toho jsem ale taky máma puberťáka Toníka, který je celiak a musí dodržovat bezlepkovou dietu. Nejen o celiakii, ale i o produktech, které pro vás testuji na vlastní kůži, píšu občas na svém blogu. 

Relax nacházím v dlouhých procházkách, při plavání v bazénu, jízdě na kole a poslechu nu-metalové hudby :-)

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/radkamaleckova/

Radka Malečková

Co je to prostata a jak může ovlivnit zdraví muže? Jak mohou být životní styl a prevence nápomocny v předcházení problémů s prostatou? Prozradíme v našem článku.

více

Co je demence, jaká je její příčina, jaké jsou příznaky a co se dá dělat, když touto nemocí onemocní někdo z vašich blízkých? Přečtěte si v našem článku.

více

Zápach z úst občas potrápí každého z nás, jsou ale situace, kdy se jedná o problém, který je třeba řešit nejen ze společenských důvodů. Vysvětlíme vám, jaké má příčiny a také poradíme, jak se zápachu…

více

Cirhóza jater je závažné chronické onemocnění, při němž dochází k vážnému poškození jater. Nejčastěji se rozvíjí v důsledku dlouhodobé nadměrné konzumace alkoholu nebo u pacientů, které trápí virová…

více

Prozradíme vám, co obnáší proces krvetvorby, také vám vysvětlíme, proč je zcela nezbytný pro správné fungování našeho organismu a navíc poradíme, jak jej nastartovat.

více

Alzheimerova nemoc bývá nejčastější příčinou demence, která vede postupně k závislosti nemocného na každodenní pomoci pečující osoby. Začíná pozvolna a rychlost postupu se u každého nemocného liší.…

více

Dráždivý a neutišitelný kašel dokáže pořádně vyčerpat dospělého, natož malé dítě. Vysvětlíme vám, proč kašleme a jak pomoci našim nejmenším se kašle zbavit?

více

Volně prodejný lék, doplněk stravy, zdravotnický prostředek? Tápete v sortimentu lékárny a nevíte, který produkt vybrat? Jak se neztratit v té spoustě názvů? Společně se podíváme na rozdíly.

více

Vysvětlíme vám, co všechno se skrývá za slovem metabolismus a prozradíme důvody, proč bychom se o tento proces měli zajímat.

více

Bakteriální meningitida je velmi vážné a nebezpečné onemocnění, jehož následkem může být i smrt. Nejvíce ohroženou skupinou jsou děti předškolního věku a mladiství.

více

Chrom jako kov známe všichni. Věděli jste ale, že když ho máme nedostatek, může nás bolet hlava a můžeme být unavení? Kde ho najdeme a kdy ho začít užívat, vám poradíme v tomto článku.

více

Bolest v kříži je nepříjemná záležitost, která nás nenechá spát nebo naopak vstát. Co je příčinou a jak bolesti zmírnit či úplně eliminovat? Dozvíte se v našem článku.

více

Vyzkoušela jsem pro vás IVY Bears, vlasové vitamíny pro ženy v podobě malých želatinových medvídků. Vybrala jsem si je, protože mají skvělou chuť i formu - stačí je rozžvýkat a je to!

více

Tondovi je 12 let a je to kluk v předpubertě. Má rád pohyb, rád hraje počítačové hry a taky rád jí. Bohužel ani přes jeho velký apetit moc nepřibírá - má totiž celiakii. Tu mu diagnostikovali v 8…

více

Synovi Toníkovi diagnostikovali celiakii před čtyřmi lety. To, že se tak stalo, byla vlastně náhoda, protože žádnými příznaky netrpěl. Právě v tom je celiakie docela záludná. Ne nadarmo se jí říká …

více
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.