↓ Zobrazit tipy na vánoční dárky

Vánoční dárky pro děti

Vymýšlet a kupovat dárky pro děti to je radost. Každé dítě je ale jiné, proto vybírejte dárky podle jejich potřeba a věku. Navíc na to můžete jít chytře a kromě zábavným hraček vybrat i ty edukační, které rozvíjí kognitivní schopnosti a fantazii. Co takhle jim vybrat zubní kartáček s oblíbenou postavou z pohádky? Holčičky určitě ocení sonické kartáčky na motivy Ledového království a o to radši si budou čistit zoubky. A nic určitě nezkazíte ani zdravým mlsáním, které jim dodá energii a všechny potřebné vitamíny pro správnou funkci imunity.

V této kategorii doporučujeme

Vánoční nabídka dne

Odměny za vánoční nákupy

Nakupte a sbírejte dárkové oříšky s vánočním překvapením. Čím větší nákup, tím hodnotnější dárek obdržíte. Stačí se přihlásit ke svému účtu nebo se zaregistrovat a můžete si vybrat ten, který se vám nejvíc líbí! Je také nutné souhlasit s odběrem novinek - alespoň vám neuteče už žádná výhodná akce!

Nakupte ještě za 1 499 Kč a vyberte si odměnu.
Nákup nad 1 499 Kč Nakupte ješte za 1 499 Kč pro rozlousknutí odměn
Nákup nad 1 799 Kč Nakupte ješte za 1 799 Kč pro rozlousknutí odměn
Nákup nad 2 099 Kč Nakupte ješte za 2 099 Kč pro rozlousknutí odměn
Nákup nad 2 399 Kč Nakupte ješte za 2 399 Kč pro rozlousknutí odměn

Napište dopis Ježíškovi!

Přihlaste se ke svému účtu nebo se registrujte na Lékárna.cz a můžete si napsat o dárek, který potěší vás nebo vaše nejbližší. Jakmile tak učiníte, formulář níže uvidíte aktivní.

Vybírat můžete ze všech produktů, které najdete na našem webu. Jak? Stačí začít psát jeho název do textového pole a našeptávač vám zbytek dopoví. Můžete nám ke svému přání napsat i svůj příběh - budeme moc rádi :-)

Napsat si můžete jen jednou během celé vánoční kampaně, proto vybírejte dobře! Každý den od 26. 10. do 20. 12. 2020 pak Ježíšek ze všech do té doby došlých přání vybere jednoho z vás, kterému ho splní a který ho od něj dostane zdarma!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami soutěže.

Seznam splněných přání

Účastí v kampani Vánoce 2020 souhlasíte s pravidly kampaně.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka