Přírodní péče o vlasy

K problematickým látkám v šamponech a obecně ve všech mycích prostředcích (například tekutých mýdlech, sprchových gelech a podobně) patří SLS (sodium lauryl sulfate), tenzid, který se používá ve většině šamponů jako detergent a může vyvolat podráždění citlivé pokožky. Navíc silně odmašťuje, což sice přispívá k mycímu účinku šamponu, ale neprospívá vlasové pokožce ani samotným vlasům.

V této kategorii naleznete přírodní šampony, kondicionery, masky a oleje.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Přírodní péče o vlasy - detailní popis

Umýt si vlasy šamponem nestačí. Správná péče o vlasy je důležitá pro růst, ale i celkovou kvalitu vlasu. Nedělejte kompromisy a vyberte si z kvalitní pečující vlasové kosmetiky od olejů, masek, kondicionérů a balzámů až po séra a tonika či vlasové vody.

Postup při péči o vlasy

  1. Kartáčování vlasů - Každodenní kartáčování má za výsledek lesklejší a hebčí vlasy.
  2. Péče o suché konečky - Před mytím vlasů do konečků vmasírujte trochu regenerační kúry a nechte působit pět až deset minut.
  3. Mytí vlasů -  Masírování pokožky hlavy během mytí přináší ke kořínkům potřebné živiny.
  4. Používání kondicionéru - Používání regeneračního kondicionéru povzbuzuje přirozenou regeneraci suchých a poškozených vlasů.
  5. Sušení vlasů - Používání příliš vysokých teplot může poškozovat vlasy. Než si vlasy začnete fénovat, vysušte je i pokožku hlavy pomocí ručníku.
  6. Masírování pokožky hlavy - Masírování pokožky hlavy vlasovým tonikem osvěžuje pokožku hlavy a podporuje růst vlasů.

Lékárna.cz nabízí různé druhy přírodní vlasové kosmetiky

Vybírejte přípravky podle typu vlasůBarvenéMastné PadávajícíNormálníJemnéOslabenéSuché a poškozené 

Nebo vybíejte podle značek: HENNA PLUSNATURA SIBERICAURTEKRAMHAIRWONDERHRISTINALAVERADR. DEREHSANLA SAPONARIAWELEDA a td.

Doplňkový sortiment

TIP! Nezapomeňte na péči o své tělo zevnitř. Potřebné vitaminy a minerály nám mohou do těla dostat doplňky stravy. Díky nim tak organismus snadno získá jemu prospěšné látky. Doplňky stravy umí zařídit, že naše tělo funguje normálně a přirozeně.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka