Polévky pro děti

Od 6. měsíce dítěte je ideální zařadit do jeho jídelníčku polévky a kaše. Polévky pro batolata je velmi snadné připravit doma, a to z čerstvé zeleniny. Pokud vám to ale zrovna čas či obsah vaší spíže nedovolí, mějte v záloze výborné a zdravé zeleninové polévky značek Hipp či Babybio. Takovou polévku si můžete vzít i s sebou na cesty a rychle tak zahnat dětský hlad. Kvalita polévek pro děti je velmi přísně hlídaná, a proto se většina z nich pyšní certifkátem BIO potraviny. 

Polévky pro děti - detailní popis

Lékárna.cz nabízí polévky značek Hipp a Babybio

Lékárna.cz nabízí:

  • polévky Hipp - ve skleničkách jsou proto stále praktickou a rychlou volbou. Zeleninové polévky s masem jsou kompletní pokrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od 4 měsíce.
  • polévky Babybio - značka Babybio si velmi zakládá na jasném původu jednotlivých surovin ve svých potravinách a na tom, že pocházejí z ekologického zemědělství. Polévky vhodné pro děti o ukončeného 6. měsíce.

Doplňkové zboží

Na Lékárna.cz naleznete pestrou nabídku čajů pro děti, a tak díky nim můžete mít pod kontrolou pitný režim vašeho dítěte. Dále můžete vybírat ze široké nabídky prověřené zdravé výživy pro kojence, batolata i starší děti. Abyste nemuseli hledat v nepřeberném množství nábídky dětské kosmetiky a hygieny, máme pro vás přehlednou nabídku spolehlivých a kvalitních značek pro koupel, pokožku i péči o zadeček.

TIP! Večer před spaním servírujte mléčnou kaši na dobrou noc.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka