Pamlsky pro kočky

Mlsají vaši domácí mazlíčci rádi? Pamlsky pro kočky znamenají vítanou obměnu normálního běžného krmiva. Pamlsky mohou být kočce servírovány jako odměna nebo prostě jako doplněk její stravy. Díky pamlskům si kočka uchová zdravý apetit a svou přirozenou životní sílu.

 

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Pamlsky pro kočky - detailní popis

Potřebujete drobnou odměnu pro vaši kočičku a chcete ji dodat potřebné vitamíny? Doporučujeme oblíbené produkty značek Perrito, Brit Calibra.

Lékárna.cz pro vašeho mazlíčka nabízí

  • pasty na trávení - podporují trávení bez nechutenství a dávení. Zaručuje výbornou stravitelnost potravy a odstraňuje problémy s dávením spolykané srsti nebo např. kostí.
  • sušenky - příloha k stravě obsahuje vysoce stravitelnou vojtěšku (Alfaalfa), sušená jablka a hrášek, jako přírodní zdroj vlákniny. Vojtěška je vhodná i pro zlepšení trávení a pomáhá při překyselení žaludku.
  • lahodné snacky - olomekký funkční pamlsek pro kočky s náročnou péči o srst.
  • sušená masíčka - kočky šelmy, mělo by být hlavní součástí jejich jídelníčku hlavně maso. Sušená masíčka jsou oblíbenou kočičí pochoutkou vyrobenou z různých druhů masa.

Doplňkové zboží

V naší nabídce také naleznete granule pro koťata, granule pro kočičí seniory i pro kastrované kočky, konzervy a kapsičky pro kočky a jiné chovatelské potřeby.

TIP:Chystáte se na cestu? Budete třeba potřebovat cestovní potřeby pro kočky.

OK
Zpracovávám