MOLTEX Pure & Nature Newborn 2-4 kg 22 ks

Kód výrobku: 451339

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky s moderním potiskem provedeným bezpečným inkoustem.

Více informací

Běžná cena: 179 Kč
129 Kč (5,86 Kč/ks)
Ušetříte: 28 % (50 Kč)

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás ve středu 3. 6.

Pozítří odešleme, u vás ve středu 3. 6.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MOLTEX Pure & Nature Newborn 2-4 kg 22 ks

Plenky Moltex Pure & Nature jsou dermatologicky testované a ekologicky šetrné. To znamená, že k jejich výrobě byly použity přírodní zdroje, jako je bavlna, cukrová třina a kukuřice. Balení plenek je 100% bio a rozložitelné a je možné ho použít jako sáček na biologický odpad.

V plenkách nenajdete žádné parfémy, chlór ani latex.Díky přidané bavlně jsou plenky ještě měkčí a pohodlnější pro nošení.

Mají dobře padnoucí tvar, který děti neomezuje v pohybu. Elastické pásky se sytémem "Comfort Stretch" zaručují, že plenka vašemu dítěti opravdu padne.

Díky přírodním materiálům jsou ekoplenky Moltex naprosto bezpečné a hypoalergenní. Zároveň však neztrácí svoji funkčnost, která je srovnatelná s běžnými konvenčními plenkami. Plenky udrží vlhkost až 12 hodin - Vaše děťátko tak bude v bezpečí a v suchu po celou noc.

Nový trendy design s barevnými obrázky bude bavit nejen děti, ale i vás, dospělé. Ekologické plenky nemusejí být nudné! Potisk je samozřejmě provedený bezpečným, certifikovaným inkoustem.Plenky jsou vyráběny za použití 100% obnovitelné energie.

Výrobce plenek Moltex Pure & Nature zaručuje shodu se všemi standardy na trhu, všechny materiály použité pro výrobu jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi. Plenky mají tyto certifikace: Oeko-tex Standard 100 - potvrzuje nepřítomnost nežádoucích chemických látek. EU Ecolabel - je symbolem pro šetrnost vůči životnímu prostředí v průběhu celého životního cyklu výrobku - od těžby surovin, přes výrobu, distribuci, užívání až k jeho likvidaci potom, co doslouží. FSC certifikace - zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti. Allergy Certified - mezinárodní označení, které by měli zákazníci hledat, pokud chtějí předcházet vzniku alergií. Německá společnost Dermatest po důkladném nezávislém testování přidělila plenkám 5 hvězdiček "excellent", čímž potvrzuje nejvyšší možnou bezpečnost plenek pro pokožku.

Informace o produktu

Výrobce: Ontex Global
Značka: MOLTEX PURE & NATURE
Kód výrobku: 451339
Kód EAN: 4018639010037
Držitel rozhodnutí: Ontex Global

Recenze

Recenze MOLTEX Pure & Nature Newborn 2-4 kg 22 ks

Diskuze

Diskuze MOLTEX Pure & Nature Newborn 2-4 kg 22 ks

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

SUKL

OK
Zpracovávám