Parní hrnce

Chcete vařit zdravěji než doposud? Pak je parní hrnec pro Vás tím pravým. Díky němu budete vařit nejen zdravě, ale i chutně a rychle.

 • PHILIPS AVENT Parní hrnec s mixérem

  PHILIPS AVENT Parní hrnec s mixérem

  Doprava zdarma

  Skladem už jen 1 - 2 kusy

  Kombinovaný parní hrnec a mixér Philips AVENT umožňuje snadno připravit zdravé domácí dětské jídlo.

  3 489 Kč

  3 489

Parní hrnce - detailní popis

Proč vařit v parním hrnci?

Hlavním pozitivem vaření v páře je uchování živin v potravinách, na rozdíl od jiných tepelných úprav jídel, jako je vaření, pečení či smažení, při kterých se téměř většina cenných látek zničí. Další výhodou je, že při vaření v páře není zapotřebí tuk, tudíž je pokrm dietní a také lépe stravitelný.

Každý napařovací hrnec obsahuje několik nádob. Do spodní se leje voda, poté následuje sběrná nádoba, kam se během vaření usazuje veškerá šťáva, která poté může posloužit jako základ dalšího jídla. Dále se na sebe kladou jednotlivé nádoby s odnímatelnými rošty. Součástí bývá i nádoba na rýži, takže jej lze využít jako hrnec na vaření rýže - rýžovar. Rýže v parním hrnci se připravuje snadno, takže to zvládne opravdu každý.

Výhodou je, že parní hrnec je zároveň elektrický hrnec, takže s ním můžete pracovat kdekoli. Nejste závislí na varné desce či troubě jako při běžném vaření.

OK
Zpracovávám