PALMOLIVE

Světoznámá známá značka PALMOLIVE patří pod společnost Colgate-Palmolive, která je na trhu více než 200 let a prodává své značky ve více než 200 zemích po celém světě. Produkty PALMOLIVE nabízejí svět zážitků. Jejich jemné výživné složení pomáhá chránit pokožku a vlasy.

Značka PALMOLIVE vyrábí zejména sprchové gely, jak pro ženy, tak pro muže, jež obsahují zvlhčující mléko a 100% přírodní výtažky. Sprchové gely PALMOLIVE  naleznete v produktových řadách Naturals, Natural Wellnes, Pure & Delight, Aroma Sensations, Magic Softness, Gourmet a for Men. Příjemnou koupel vám zajistí PALMOLIVE pěny do koupele. V neposlední řadě pod touto značkou můžete najít tekutá či tuhá mýdla.

 

Na stránkách Lékárna.cz vám nabízíme pestrou nabídku výrobků značky Palmolive. Pro všechny typy vlasů jsou vyráběny šampony Palmolive. O vaši pokožku při mytí pečují sprchové gely s nejrůznějšími přísadami. V domácnosti pro každodenní hygienu nesmí chybět tekuté mýdlo. Pokud máte raději tuhá mýdla, i pro vás zde máme širokou nabídku.

 

Více informací
PALMOLIVE

Produktové řady

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka