Obojky proti klíšťatům a blechám pro psy MENFORSAN

Výhoda obojků tkví především v dlouhé době účinnosti. Obojek psovi sundáte až po několika měsících od nasazení. Obojky jsou voděodolné, přizpůsobené k dlouhodobému nošení. Samozřejmostí je jejich dostání v různých délkách pro malá, střední a velká plemena psů. Pozvolné uvolňování účinných látek z obojku je k psímu organismu šetrnější.

menforsan
 • MENFORSAN Přírodní antiparazitní obojek pro psy 60 cm Veterinární přípravek

  MENFORSAN Přírodní antiparazitní obojek pro psy 60 cm

  Akce

  Skladem více než 5 kusů

  Antiparazitní obojek obsahuje extrakt z margósy, poskytuje aktivní ochranu proti různým druhům hmyzu, hlavně blechám, klíšťatům, komárům a vším.

  269 Kč 99 Kč -63 %

  99

Obojky proti klíšťatům a blechám pro psy - detailní popis

Antiparazitní obojek je nejrozšířenější typ ochrany před klíšťaty a dalšími parazity. Doba účinku je několik měsíců, není tedy během roku nezbytné aplikaci opakovat. Po nasazení obojku se může pejsek volně koupat i stýkat s dalšími zvířaty či dětmi.

Lékárna.cz nabízí obojky proti klíšťatům a blechám pro psy různých značek

Lékárna.cz naleznete:

 • Bio Band a Menforsan - obojky pro alergické psy. Poskytují repelentní ochranu po dobu 90 dnů. Jsou vhodné pro štěňata od jednoho měsíce věku, březí feny a psy alergické na běžné insekticidy.
 •  Kiltix a Foresto -  pro psy žijící s kočkami. Vysoce účinná ochrana proti blechách a klíšťatům po dobu 7 - 8 měsíců.
 • Scalibor - obojek je vhodný pokud máte pejska v bytě, je skvělou volbou - nezapáchá.

Doplňkové zboží

Díky hračkám z naší nabídky bude váš pejsek opravdu šťastný. Můžete vybírat z hraček pro nejrůznější sporty, hry a zabavení se i ke společnému dovádění. Bazény pejska příjemně osvěží v horkých letních dnech.

TIP: Práškový šampon Menforsan s repelentem je přírodní produkt, který je určen jako bezpečná prevence před blechami, klíšťaty, roztoči a komáry.

OK
Zpracovávám