NYDA Express proti vším a hnidám 50 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 441566

Sprej pro rychlou a snadnou aplikaci při napadení vší dětskou. Účinek přípravku je již po prvním použití. Působí na všechna vývojová stadia vší.

Více informací

Běžná cena: 349 Kč
279 Kč (5,58 Kč/ml)
Ušetříte: 20 % (70 Kč)

Skladem zítra

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace NYDA Express proti vším a hnidám 50 ml

NYDA® express

  • Obsahuje 2-stupňový dimeticon, který zajišťuje rychlé a spolehlivé udušení všech vší i hnid.
  • Rychlé řešení během 10 minut.
  • Součástí balení je jemný hřeben pro účinné vyčesání mrtvých vší a hnid z vlasů.
  • Ošetření přípravky NYDA je bezpečné a může se opakovat tak často, jak je potřeba. Vhodné jsou pro děti od narození i těhotné ženy.

Při použití dle návodu je NYDA účinná i proti nymfám (larvy) a vajíčkům (hnidám). Roztok se postupně dostane hluboko do dýchacího systému vší, nyf (larvy) a vajíček (hnid), což vede k jejich zadušení.

Bezprostředně po provedení první aplikace NYDA express už neexistuje riziko nákazy.

NYDA express usnadňuje rozčesávání, obsahuje speciální složky, které usnadňují rozčesání i dlouhých vlasů.

Velikost výrobku je 50 ml.

Dávkování a způsob užití

1. Důkladně nasprejujte rozotk/přípravek NYDA express do suchých vlasů. NYDA express nasprejujte opatrně na celou oblast vlasů. Množstí použitého přípravku NYDA express závisí na délce a hustotě vlasů. Ujistěte se, že vlasy v blízkosti pokožky hlavy a uší jsou dobře ošetřené NYDA express, jedná se o místa, kde se nachází většina vší a hnid. Dlouhé a husté vlasy rozdělte při ošetřování na menší prameny.

2. Vmasírujte NYDA express do vlasů a nechte působit 10 minut. Důkladně vmasírujte roztok do vlasů, dokud nebudou vlasy kompletně navlhčené. Pro zajištění optimálního účinku přípravku je třeba, aby vši, nymfy i hnidy přišly do kontaktu s roztokem. Přípravek NYDA express byste měli ve vlasech nechat působit alespoň 10 minut.

3. Po 10 minutách učešte pečlivě vlasy hřebenem na vši. Po 10 minutách od aplikace NYDA plus lze začít vlasy opatrně vyčesávat speciálním hřebenem na odumřelé vši. Držte hřeben potištěnou stranou směrem k hlavě. Rozdělte vlasy do několika sekcí a každou sekci rozdělte dále na jemné prameny. Každý pramen vyčesávejte jednotlivě, začněte co nejblíže u hlavy a postupujte dolů ke konečkům. Oddělte (např. pinetou) ošetřené prameny vlasů a před dalším pokračováním očistěte hřeben papírovým ubrouskem. Důležité: Ujistěte se, že držíte hřeben správnou stranou směrem k hlavě.

4. Umyjte vlasy běžným šamponem. Po vyčesání vymyjte NYDA express běžným šamponem. Jakékoliv zbytky roztoku, které by mohly zůstat po prvním umytí ve vlasech, lze snadno odstranit druhým mytím.

5. Vlasy znovu zkontrolujte po 8 - 10 dnech. V případě potřeby je třeba aplikaci opakovat podle uvedeného návodu. Ošetření přípravkem NYDA express je bezpečné a může se opakovat tak často, jak je potřeba.

Složení

Dimeticone (92 %, vysoká a nízká viskozita), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, jojobový vosk, aroma

Informace o produktu

Výrobce: Medindex, spol.s r.o.
Značka: NYDA
Kód výrobku: 441566
Kód EAN: 4029125200313
Držitel rozhodnutí: Medindex, spol.s r.o.

Recenze

Recenze NYDA Express proti vším a hnidám 50 ml

Diskuze

Diskuze NYDA Express proti vším a hnidám 50 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám