Nádobí pro děti

Jak dítě roste, je stále šikovnější. Ale co naplat, zpočátku se nějaká ta nehoda při jídle určitě stane. U nás si můžete vybrat takové nádobí, které bude vyhovovat jak vám, tak i vašemu malému. Pro menší děti máme plastové nádobí, pro ty větší nádobí z porcelánu.

Tohle nádobí se jen tak nerozbije

Mrně nechce jíst? Pořiďte mu plastovou misku a talířek s veselým potiskem, třeba s krtečkem nebo jinou oblíbenou pohádkovou postavičkou a udělejte z jídla hru. Když pěkně sní svoji zeleninku, najde obrázek. Větší dítě si může mističku samo odnést a jestli mu přitom upadne, nevadí, plastové nádobí se nerozbije.

Pro ty nejmenší máme vychytanou misku s talířkem, která je dokonale přizpůsobena dovednostem a náladám batolat. Uvidíte, že tuhle misku vaše dítě nepřevrhne, i když se o to bude snažit.

Učíme dítě správně pít

  • Nácvik pití z hrnečku se může obejít bez bryndání a mokra všude kolem. Uvidíte... Vyzkoušejte například hrníček od Aventu, který je vhodný pro děti od 12 měsíců.
  • Oblíbené jsou netekoucí hrnečky s dvěma držadly, které usnadňují dítěti přechod z kojení k normálnímu pití, například trénovací láhev pro děti od 4 měsíců.

Větší děti jistě na výlet i do školky užijí Zdravou láhev, která je vyrobena z polypropylenu bez obsahu ftalátů, který nenačichá žádným pachem a nerostou na něm plísně, takže je absolutně zdravotně nezávadný.

Samozřejmě dbáme na to, aby dětské nádobí bylo zdravotně nezávadné. V námi nabízených miskách, hrnečkách ani talířcích ftaláty ani jiné škodlivé látky určitě nenajdete.

Nabízíme také náhradní komponenty k různým druhům dětských hrnků.

Už jsem velký...

Pro velké děti nabízíme soupravy nádobí z porcelánu. Už přece nejsou žádná mimina a tak můžou jíst skoro jako dospělí. Potěšte svého předškoláka pěkným dárkem a pořiďte mu jeho vlastní hrneček, talířky a misku. Určitě bude pyšný na to, jak už je šikovný.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

OK
Zpracovávám