LIFEFOOD Moruše černá sušená BIO 100 g

Kód výrobku: 321338
Křupavé sladkokyselé plody jsou výjimečné chutí. Její plody jsou podobné ostružinám, mají svěže vyváženou sladkokyselou chuť.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace

Podrobné informace LIFEFOOD Moruše černá sušená BIO 100 g

Křupavé sladkokyselé plody jsou výjimečné chutí. Její plody jsou podobné ostružinám, mají svěže vyváženou sladkokyselou chuť.

Informace o produktu

Výrobce: Lifefood
Značka: LIFEFOOD
Produktová řada: LIFEFOOD ořechy, semínka, sušené ovoce
Kód výrobku: 321338
Kód EAN: 8594071482046
Držitel rozhodnutí: Lifefood

Moruše černá sušená BIO 100g Křupavé sladkokyselé plody exotického keře moruše černé jsou výjimečné svým výskytem i chutí. Moruše černá je na rozdíl od moruše bílé méně rozšířená. Celá rostlina je velmi citlivá na mráz, roste proto jen v prosluněných oblastech. Její plody jsou podobné ostružinám a mají svěže vyváženou sladkokyselou chuť. V sušeném stavu mohou svou konzistencví připomnínat sušené fíky. Jsou bohaté na vitamíny C, A, E a beta karoten a minerály železo, magnesium, draslík a mangan. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci, nebo pro vytváření domácích sušených oříškových směsí. Jsou neobvyklou a příjemnou alternativou ke klasických rozinkám. Z výše zmíněných vlastností je zřejmé, proč si černé moruše ve staré Persii vysloužili přízvisko ,,královské". Složení: moruše černá sušená BIO (100%) Země původu: Uzbekistán

Recenze

Recenze LIFEFOOD Moruše černá sušená BIO 100 g

Diskuze

Diskuze LIFEFOOD Moruše černá sušená BIO 100 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám