Micelárne vody

Micelární vody čistí pleť od nečistot, nadbytečného kožního mazu a odličují make-up. Spolehlivě odstraní drobné nečistoty a zároveň pokožku snadno tonizují. Pleť je tak odolnější vůči nečistotám z okolí a méně náchylná na tvorbu nedokonalostí.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Micelárne vody - detailní popis

Micelární vody používejte podle typu vaší pleti, po použití naneste na obličej svůj oblíbený krém. Lékárna.cz nabízí micelární vody značek např. BIODERMA, EUCERIN, LA ROCHE, VICHY a jiné.

Lékárna.cz nabízí

  • micelární pleťové vody odličovací - snadno odstraňují zbytky nečistot. Zanechávají pleť čistou a zklidněnou
  • micelární pleťové vody Ultra - jemné vody na obličej, oči a rty, nabízejí pleti jemné čištění, odlíčení a zároveň uklidnění
  • hyaluronová micelární vody - vhodné pro velmi citlivou, suchou tvář i oční víčka. Odstraňují i ​​voděodolný make-up, hluboce očišťují a zklidňují podráždění.
  • micelární pleťové vody - jsou ideální na citlivou pleť obličeje a očí, která je náchylná na podráždění
  • dvoufázové micelární vody - díky formuli obohacené o micely, odličovací oleje a velmi známý arganový olej, dvoufázová micelární voda odstraňuje všechny typy make-upu, eliminuje nečistoty a zklidňuje pleť jedním tahem.

Doplňkové produkty

Na Lékárna.cz najdete vše, čím můžete poskytnout péči vaší pleti, kterou potřebuje. Krémy pleť vyživují a chrání ji. Pleťové masky, které pleť osvěží. Dekorativní kosmetika zakrývá nedostatky a zvýrazňuje vaše přednosti.

TIP! Pleťovou vodu lze použít samostatně či v kombinaci s pleťovým mlékem nebo mycím gelem.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka