Léky na menopauzu pro muže

Menopauza nemusí být vaší noční můrou, ale pouze přirozenou součástí života, se kterou se naučíte zacházet. Na obtíže spojené s přechodem platí účinné doplňky stravy, bylinné kapky nebo čaje.

Muže

Léky na menopauzu - detailní popis

Trápí Vás problémy s menstruací či potíže spojené s klimaktériem? Vyzkoušejte některé z účinných léků, které Vám pomohou ulevit od menstruační bolesti v podbřišku, křečí, bolesti prsou na dotek a i dalších příznaků premenstruačního syndromu. Gynekologika Vám také pomohou od nejčastějších potíží provázejících menopauzu, zmírní nepříjemné návaly horka, pocení, nervozitu, podrážděnost a poruchy spánku.

Sáhněte po účinném léku na úlevu od menstruačních potíží a zmírnění příznaků menopauzy

  • při silné a bolestivé menstruaci - vyzkoušejte účinné kapky Mastodynon, které pomáhají od bolestivosti prsů, hlavy a při poruchách frekvence krvácení
  • při přechodu u žen - doporučujeme užívat tablety Menofem, které ulevují od návalů horka, pocení, podrážděnosti a depresivního rozladění

TIP! Menstruace a klimax jsou často doprovázeny obtížemi s nadýmáním, bolestmi břicha a zácpou. Pokud Vás trápí nadměrná plynatost, nahlédněte do sekce Nadýmání a plynatost. Při krátkodobé akutní zácpě doporučujeme vyzkoušet bylinky, konkrétně léčivý čaj List senny, který najdete v této nabídce.

Při přecitlivělosti prsou a bradavek během menstruace můžete vyzkoušet také regenerační krém na prsa Renlive Body Line Breast Contour, který najdete v sekci Celulituda.

SUKL

OK
Zpracovávám