MEDPHARMA Těhotenský test Komfort 10mlU/ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 357569
Test můžete použít zcela komfortně, a to v proudu moči. Vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství.

Více informací

Běžná cena: 92 Kč
76 Kč
Ušetříte: 17 % (16 Kč)

Skladem zítra

V pondělí 6. 4. odešleme, u vás v úterý 7. 4.

V pondělí 6. 4. odešleme, u vás v úterý 7. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MEDPHARMA Těhotenský test Komfort 10mlU/ml

Těhotsnký test zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG). Lidský choriový gonadotropin (hCG) je hormon vytvářený placentou a vylučovaný do moči již krátce po oplodnění. Jedná se o metodu kvalitativního stanovení lidského choriového gonadotropinu (hCG) v moči.

Jak test funguje konrétně?

Medpharma těhotenský test je vysoce kvalitní imunochromatografický test založený na stanovení lidského choriového gonadotropinu (hCG) sendvičovou imunoanalytickou metodou (hCG). Tento těhotenský test obsahuje speciálně upravenou membránu, na které jsou navázané protilátky, které s tímto hormonem specificky reagují. Speciální protilátky se nacházejí na membráně v testovací i kontrolní zóně.

Po vložení testovací tyčinky do proudu moči dochází ke vzlínání vzorku membránou kapilárním působením až ke kontrolní zóně. Negativní výsledek testu se projeví vznikem růžovo-fialově zbarveného proužku pouze v kontrolní zóně „C“, v případě pozitivního nálezu se objeví růžovo-fialově zbarvený proužek také v testovací zóně „T“. Růžovo-fialový proužek v kontrolní zóně se musí objevit při každém testování, slouží jako vnitřní kontrola správné funkce činidel a správného provedení.

Informace o produktu

Výrobce: MEDPHARMA S.R.O.
Značka: MEDPHARMA
Produktová řada: MEDPHARMA těhotenské a ovulační testy
Kód výrobku: 357569
Kód EAN: 8594045473193
Držitel rozhodnutí: MEDPHARMA S.R.O.

Recenze

Recenze MEDPHARMA Těhotenský test Komfort 10mlU/ml

Diskuze

Diskuze MEDPHARMA Těhotenský test Komfort 10mlU/ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám