MEDPHARMA Multivitamín s minerály + extra vitamín C 107 tablet

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 40220
92 %

Přípravek obsahuje 42 složek významných pro lidský organizmus a doplňuje jejich nedostatek. Je určen pro pravidelné a dlouhodobé užívání.

Více informací

Běžná cena: 259 Kč
229 Kč (2,14 Kč/kapsle)
Ušetříte: 12 % (30 Kč)

Skladem zítra

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MEDPHARMA Multivitamín s minerály + extra vitamín C 107 tablet

Multivitamín s minerály obsahuje složeky nezbytné k růstu lidského těla, zachování vitality a celkově dobré kondice. Přípravek doplňuje nedostatek vitamínů, minerálů a dalších látek v organismu, který vzniká nevhodným životním stylem.

Výhody produktu

 • energie , imunita , únava , stresVitamin C má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, příznivě ovlivňuje imunitní systém, napomáhá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 200 mg denně navíc k doporučenému dennímu množství), napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • únava , energie , nervy , svaly , kosti , zubyHořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje energetický metabolismus, příznivě působí na činnost nervové soustavy a činnost sval, přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.
 • energie , nervy , stres , trávení , kosti , zubyVápník přispívá k normální srážlivosti krve, podporuje energetický metabolismus, příznivě působí na činnost svalů, funkci nervových přenosů, podporuje funkci trávicích enzymů, podílí se na normálním stavu kostí a zubů.
 • 7 zdrojů fosforu | ProKondici.czFosfor podporuje funkci energetického metabolismu, přispívá k normální funkci buněčných membrán, podílí se na udržení normálního stavu kostí a zubů.
 • echinacea , imunitaEchinacea příznivě působí na funkci dýchacího systému, podporuje normální funkci močových cest, podpora přirozené obranyschopnosti.
 • imunita , cukrŽenšen příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, zvyšuje přirozenou obranyschopnost, stabilizuje normální hladinu cukru v krvi, příznivě působí na činnost krevního oběhu.
 • 8 příznaků nedostatku draslíku - Kulturistika.comDraslík podporuje činnost nervové soustavy, přispívá k udržení normálního.
 • Vitamin B3 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic, snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamin E napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • železo , imunita , kyslík , únavaŽelezo příznivě působí na energetický metabolismus, imunitní systém, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle, snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů, příznivě působí na činnost jater.
 • bílkoviny , vlasy , nehtyZinek příznivě působí na metabolismus sacharidů a syntézu bílkovin, má pozitivní vliv na syntézu DNA, plodnost a reprodukci, podporuje metabolismus makroživin, mastných kyselin a vitaminu A, přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, podporuje normální funkci imunitního systému.
 • vlasy , nervy , biotinBiotin příznivě působí na energetický metabolismus, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic.
 • Vitamin B5 má pozitivní vliv na energetický metabolismus a mentální činnost, snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • Betain HCl přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu.
 • Vitamin B1 má pozitivní  vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, příznivě ovlivňuje činnost srdce.
 • Vitamin B2 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu a nervové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, má pozitivní vliv na zrak, podporuje metabolismus železa, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem, snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamin B6 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém, snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamin A podporuje metabolismus železa a imunitní systém, přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku.
 • Mangan příznivě působí na energetický metabolismus, podporuje tvorbu pojivových tkání, chrání buňky před oxidativním stresem, přispívá k udržení normálního stavu kostí.
 • Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, podporuje funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a nervové soustavy, slouží při přenosu železa, ovlivňuje pigmentaci vlasů a pokožky.
 • Fluor přispívá k zachování mineralizace zubů.
 • Jód příznivě působí na energetický metabolismus a činnost nervové soustavy, přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.
 • Chrom přispívá k normální funkci metabolismu makroživin, udržuje přirozenou hladinu glukózy v krvi.
 • Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.
 • Vitamin K podporuje srážlivost krve přispívá k udržení normálního stavu kostí.
 • Selen příznivě ovlivňuje spermatogenezi, přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, podporuje činnost štítné žlázy a funkci imunitního systému.
 • Vitamin B12 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém, snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamin D podporuje využití vápníku a fosforu, příznivě působí na udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů, přispívá k normální hladině vápníku v krvi.

Složení produktu 

Fosforečnan divápenatý, oxid hořečnatý, emulgátor (celulóza), L-askorbová kys., stabilizátory (hypromelóza, polydextróza), fumaran železnatý, DL-α-tokoferyl-acetát, chlorid draselný, cholin bitartrát, nikotinamid, oxid zinečnatý, citrusové bioflavonoidy, inositol, lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), dioxid křemičitý, D-pantothenát vápenatý, extrakt 4:1 z echinacey nachové (Echinacea purpurea), protispékavá látka (stearan hořečnatý), zvlhčovadlo (polyethylenglykol), extrakt 4:1 z plodů aceroly (Malpighia glabra), L-Cystin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, barviva (dioxid titaničitý, oxid železa), ergokalciferol, betain hydrochlorid, PABA, extrakt 10:1 z kořene ženšenu sibiřského (Acanthopanax senticosus), síran manganatý, thiamin mononitrát, síran měďnatý, fluorid sodný, riboflavin, prášek z plodů růže šípkové (Rosa canina), kyanokobalamin, L-Glutation, beta karoten, koenzym Q10, fytomenadion, boritan sodný, kyselina listová, jodid draselný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, selenan sodný, D-biotin, chlorid sodný.

Složení Hmotnost/1 tbl. RHP*/1 tbl.
VITAMIN C 150,00 mg 187,5 %
HOŘČÍK 100,00 mg 26,7 %
VÁPNÍK 75,00 mg 9,4 %
FOSFOR 58,00 mg 8,3 %
ECHINACEA 50,00 mg –**
ŽENŠEN 50,00 mg
BIOFLAVONOIDY 20,00 mg
DRASLÍK 20,00 mg 1,0 %
VITAMIN B3 20,00 mg 125,0 %
VITAMIN E 20,00 mg 166,7 %
ŽELEZO 18,00 mg 128,6 %
CHOLIN 15,00 mg
INOSITOL 15,00 mg
ZINEK 15,00 mg 150,0 %
ACEROLA 10,00 mg
VITAMIN B5 10,00 mg 166,7 %
L-CYSTIN 8,00 mg
BETAIN HCL 5,00 mg
PABA 5,00 mg
VITAMIN B1 5,00 mg 454,5 %
VITAMIN B2 5,00 mg 357,1 %
VITAMIN B6 5,00 mg 357,1 %
ŠÍPKY 3,00 mg
BETA KAROTEN
z toho:
VITAMIN A
2,00 mg

400,00 µg


50,0 %
L-GLUTATION 2,50 mg
MANGAN 2,50 mg 125,0 %
MĚĎ 2,00 mg 200,0 %
FLUOR 1,75 mg 50,0 %
KOENZYM Q10 1,00 mg
KYSELINA LISTOVÁ 400,00 µg 200,0 %
BÓR 150,00 µg
JÓD 150,00 µg 100,0 %
BIOTIN 30,00 µg 60,0 %
CHROM 30,00 µg 75,0 %
MOLYBDEN 30,00 µg 60,0 %
VITAMIN K 30,00 µg 40,0 %
SELEN 30,00 µg 54,5 %
VITAMIN B12 20,00 µg 800,0 %
VITAMIN D2 10,00 µg 200,0 %
KŘEMÍK 10,00 µg
SODÍK 2,00 µg

* referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Země původu

Česká republika

Na co si dát pozor

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti do 3 let. Začněte používat z neporušeného obalu.

Doporučené dávkování

1 tableta 1 x denně nejlépe po jídle.

Množství v balení

Balení obsahuje 107 tablet.

Skladování

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí v suchu a v temnu.

Informace o výrobci

Společnost MedPharma, spol. s.r.o. je ryze česká rodinná společnost, která je s Vámi na trhu již od roku 2000. Věnuje se především podpoře lidského zdraví, specializuje se na návrh, vývoj, výrobu, distribuci a prodej doplňků stravy, kosmetických přípravků a zdravotnických prostředků. Při vývoji výrobků naslouchá potřebám zákazníků a receptury jsou sestaveny tak, aby Vašemu zdraví přinášely co největší prospěch.

Společnost MedPharma klade důraz na vysokou a prokázanou kvalitu, abyste pod značkou MedPharma našli vždy jen to nejlepší. Kvalita výrobků a spokojenost zákazníků jsou prioritou. Výrobky prochází testováním v akreditovaných laboratořích.

Informace o produktu

Výrobce: MEDPHARMA S.R.O.
Značka: MEDPHARMA
Produktová řada: MEDPHARMA vitamíny, minerály
Kód výrobku: 40220
Kód EAN: 8594045470604
Držitel rozhodnutí: MEDPHARMA S.R.O.

Recenze (16)

Recenze MEDPHARMA Multivitamín s minerály + extra vitamín C 107 tablet

Recenze od 16 uživatelů s celkovým hodnocením 92 %.

Přidat recenzi produktu

90 %

velmi výhodná cena a kvalita

100 %

Cítím se lépe
100 %

60 %

Hodně složek za dobrou cenu. Tablety ale často bývají na povrchu nevzhledně popraskané, i když jim zbývá rok i víc do expirace (zkušenost u 3 balení).

100 %

používám ho dolší dobu a plně mi vyhovuje

100 %

60 %

80 %

Hodnotím kladně, i když mě překvapilo, že obsahuje barviva, která mohou mít nepříznivý vliv na soustředěnost u dětí. U sebe nepříznivý vliv nepozoruji.

Cena
Obsahuje barviva
80 %

Hodnotím kladně, i když mě překvapilo, že obsahuje barviva, která mohou mít nepříznivý vliv na soustředěnost u dětí. U sebe nepříznivý vliv nepozoruji.

Cena
Obsahuje barviva
100 %

levný multivitamin s minerály

Diskuze (1)

Diskuze MEDPHARMA Multivitamín s minerály + extra vitamín C 107 tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze

Lenka - I pro těhotné?

(0) 07/08/2018

Dobrý den, je přípravek vhodný i pro těhotné, nebo plánující otěhotnění? Libí se mi složení... Lenka

Vstoupit do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám