MEDPHARMA Multivitamín s minerály 30 složek 107 tablet

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 75006
92 %

Multivitamin obsahuje 30 složek významých pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek, je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání.

Více informací

Běžná cena: 167 Kč
134 Kč (1,25 Kč/kapsle)
Ušetříte: 20 % (33 Kč)

Skladem zítra

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MEDPHARMA Multivitamín s minerály 30 složek 107 tablet

Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus, doplňuje jejich nedostatek. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání.

Vápník

Přispívá k normální srážlivosti krve, podporuje energetický metabolismus, příznivě působí na činnost svalů, funkci nervových přenosů, podporuje funkci trávicích enzymů a podílí se na normálním stavu kostí a zubů.

Draslík

Podporuje činnost nervové soustavy.

Chlór

Podporuje trávení tvorbou kyseliny chlorovodíkové v žaludku.

Vitamín C

Má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, příznivě ovlivňuje imunitní systém a napomáhá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 200 mg denně navíc k doporučenému dennímu množství). Napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Hořčík

Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje energetický metabolismus, příznivě působí na činnost nervové soustavy a činnost svalů a přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Fosfor

Podporuje funkci energetického metabolismu, přispívá k normální funkci buněčných membrán a podílí se na udržení normálního stavu kostí a zubů.

Niacin

Má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic, snižuje míru únavy a vyčerpání.

Vitamin E

Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Železo

Příznivě působí na energetický metabolismus, imunitní systém, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle, snižuje míru únavy a vyčerpání.

Zinek

Příznivě působí na metabolismus sacharidů a syntézu bílkovin, má pozitivní vliv na syntézu DNA, plodnost a reprodukci, podporuje metabolismus makroživin, mastných kyselin a vitaminu A a přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, podporuje normální funkci imunitního systému.

Vitamin B5

Má pozitivní vliv na energetický metabolismus a mentální činnost, snižuje míru únavy a vyčerpání.

Mangan

Příznivě působí na energetický metabolismus, podporuje tvorbu pojivových tkání, chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Vitamin B6

Má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Vitamin B2

Má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu a nervové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, má pozitivní vliv na zrak, podporuje metabolismus železa, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Vitamin B1

Má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti a příznivě ovlivňuje činnost srdce.

Fluor

Přispívá k zachování mineralizace zubů.

Vitamin A

Podporuje metabolismus železa a imunitní systém a přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku.

Měď

Přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, podporuje funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a nervové soustavy, slouží při přenosu železa a ovlivňuje pigmentaci vlasů a pokožky.

Jód

Příznivě působí na energetický metabolismus a činnost nervové soustavy, přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.

Selen

Příznivě ovlivňuje spermatogenezi, přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, podporuje činnost štítné žlázy a funkci imunitního systému.

Chrom

Přispívá k normální funkci metabolismu makrožvin a udržuje přirozenou hladinu glukózy v krvi.

Biotin

Příznivě působí na energetický metabolismus, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic.

Vitamin K1

Podporuje srážlivost krve, přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Vitamin D3

Podporuje využití vápníku a fosforu, příznivě působí na udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů a přispívá k normální hladině vápníku v krvi.

Vitamin B12

Má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Doporučené dávkování

1 tableta 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C.

Balení obsahuje 107 tablet.

Informace o produktu

Výrobce: MEDPHARMA S.R.O.
Značka: MEDPHARMA
Produktová řada: MEDPHARMA vitamíny, minerály
Kód výrobku: 75006
Kód EAN: 8594045471113
Držitel rozhodnutí: MEDPHARMA S.R.O.

Recenze (21)

Recenze MEDPHARMA Multivitamín s minerály 30 složek 107 tablet

Recenze od 21 uživatelů s celkovým hodnocením 92 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Skvělé komplexní vitamíny za rozumnou cenu. Větší tablety mi nevadí.

Komplexní složení vitamínů.
Dobrá cena.
100 %

Cena/obsah téměř bezkonkurenční. A k velikostem tablet - každá látka má určitou koncentraci a v určité koncentraci se míchá do tablet. Proto jsou větší, ale polykat se dají i po třech - vyzkoušeno. Paní, co si ztěžuje na velikost, asi nikdy nebyla v nemocnici..

viz recenze
nezjistil jsem
20 %

Tak pokud je pro vás spolknutí masivní dvoucentimetrové pilule brnkačka, tak netřeba tuto recenzi číst dál. Řešením není ani naporcování kapsle na 3-4 kusy, vzhledem k ostrým hranám, které překrojením vzniknou vám snadno uvíznou v hrdle, což se mi stalo již několikrát. Jediné co pomůže je dát obří piluli do hmoždíře, vyrobit prášek a ten nějakým způsobem zkonzumovat. Firmu MedPharma nějak nenapadlo, že multivitamín se dá vyrobit i jako malá kulaté pilulka a zbytečně tak riskují životy svých zákazníků. Musím si dát pozor, abych si od nich již nic dalšího nekoupila. Toto je ignorantství nejhoršího kalibru.

90 %

kvalita/cena

100 %

Doporučuji, jsem spokojená Splňuje mé požadavky

Vyhovuje mé představě
100 %

100 %

100 %

doporučuji

příznivá cena
nic
80 %

...

100 %

vynikající

vynikající doplněk vitamínů a minerálů

Diskuze (1)

Diskuze MEDPHARMA Multivitamín s minerály 30 složek 107 tablet

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám