Medela Calma láhev pro kojené děti (komplet) 250ml

Kód výrobku: 288592
100 %
Lahvička Calma byla navržena pro podávání mateřského mléka kojeným dětem. Neobsahuje bisphenol A. Speciální průtokový systém Calmy umožňuje dítěti pít svým vlastním přirozeným způsobem.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace

Podrobné informace Medela Calma láhev pro kojené děti (komplet) 250ml

Speciální průtokový systém Calmy umožňuje dítěti pít svým vlastním přirozeným způsobem.

Respektuje rytmus sání, polykání, dýchání i odpočinku. Všechny tyto faktory mají velký vliv také na dostatečné okysličení krve dítěte. Speciální savička odpovídá tvarem a délkou bradavce, takže umožňuje dítěti snadný přechod od prsu k lahvičce a zpět. Velmi jemné silikonové zakončení savičky umožňuje dítěti pohybovat jazykem stejně jako při kojení.

Calma je určena především pro podávání mateřského mléka, používejte dle potřeby.

Jedna velikost savičky po celou dobu kojení.

Jedinečný systém ventilace odvádí přebytečný vzduch z lahve a zabraňuje tak nadýmání dítěte.

Pozorovala jste někdy Vaše dítě, jak pije z prsu? Víte, jaké úsilí musí vyvinout, aby se dostatečně napilo? Pro nás dospělé je příjem potravy automatickou činností. Pro Vaše dítě představuje krmení náročnou kombinaci sání, polykání, dýchání a odpočinku dle jeho individuálního rytmu. Dítě si řídí příjem potravy dle svých možností a potřeb. Příroda nám nabízí jedinečný vzor. Ve snaze o hlubší pochopení vzájemného vztahu matky a dítěte při kojení a ve spojení s odbornými znalostmi byl firmou Medela AG vyvinut nový způsob podávání mléka kojeným dětem. Co činí Calmu odlišnou od ostatních? Běžné systémy určené pro podávání mléka či výživy (láhev s dudlíkem) vedou dítě ke změně způsobu sání. Dítě si samo nemůže regulovat tok mléka, bývá velice rychle zahlceno, má problémy s pravidelným dýcháním a potřebným odpočinkem. Tento způsob podávání mléka nevyžaduje od dítěte úsilí, které je zapotřebí při sání z prsu (mléko z lahvičky teče samo). Proto dítě postupně ztrácí sací reflex a odmítá pít z prsu. Z uvedených důvodů bývá dítě často odstaveno od prsu a kojení je bohužel předčasně ukončeno. Lahvička Calma je zcela odlišná, neboť byla navržena především pro podávání mateřského mléka kojeným dětem. Speciální průtokový systém Calmy umožňuje dítěti pít svým vlastním přirozeným způsobem. Respektuje jeho rytmus sání, polykání, dýchání i odpočinku. Všechny tyto faktory mají velký vliv také na dostatečné okysličení jeho krve. Díky svým vlastnostem se Calma stává jedinečnou novinkou na světovém trhu.

Informace o produktu

Výrobce: MEDELA AG
Značka: MEDELA
Kód výrobku: 288592
Kód EAN: 7612367025041
Držitel rozhodnutí: MEDELA AG

Recenze (2)

Recenze Medela Calma láhev pro kojené děti (komplet) 250ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Skvělé pro kojence, respektuje tempo sání miminka. Sice dražší, ale velice kvalitní.

100 %

Diskuze

Diskuze Medela Calma láhev pro kojené děti (komplet) 250ml

Zkušenosti uživatelů

100 % 11/05/2016

Skvělé pro kojence, respektuje tempo sání miminka. Sice dražší, ale velice kvalitní.

Štítky

Kojenecké lahve

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám