MALBUCARE Startuj vitamínový sprej 30 ml

Kód výrobku: 444426

Přípravek obsahuje kombinaci koncentrovaného ženšenového výtažku a L- karnitin monohydrátu. Je vhodný pro dopnění energie a vitalitu.

Více informací

Běžná cena: 268 Kč
246
Ušetříte: 8 % (22 Kč)

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MALBUCARE Startuj vitamínový sprej 30 ml

Přípravek obsahuje kombinaci koncentrovaného ženšenového výtažku a L- karnitin monohydrátu. Je vhodný pro dopnění energie a vitalitu.

Informace o produktu

Výrobce: Malbucare s.r.o.
Značka: MALBUCARE
Kód výrobku: 444426
Kód EAN: 8594186060306
Držitel rozhodnutí: Malbucare s.r.o.

Na rozdíl od kofeinových nakopávačů (kde zdrojem kofeinu bývá zelený čaj, guarana nebo další podobné látky), nestimuluje adrenokortikální osu. Při jeho podání nedochází k zapojení kompenzačních mechanizmů, jak je tomu například u kofeinu a nezatěžuje tak nadledvinky, oběhový systém a srdce. 

Panax ginseng  - ženšen pravý je silný adaptogen doplněný o antioxidační a energetický účinek L- karnitinu. 

Adaptogen

Zjednodušeně znamená, že adaptuje organismus na vnější stresor nespecifickým účinkem, tedy prostřednictvím široké škály fyzikálních, chemických a biochemických pochodů v těle. Má celkově harmonizující účinek, tam kde je nutné posiluje, ale zároveň nezhoršuje a neoslabuje jiné pochody. Tím se liší od mnoha jiných stimulantů. Jedná se doslova o přirozené nejčastěji rostlinné tonikum.

Ženšen pravý

Je bohatým zdrojem různorodých látek včetně saponinů (ginsenosidů), alkaloidů, fytosterolů, vitaminů, minerálů a některých enzymů (přehled těchto látek není až tak zajímavý, zajímavým se stává, až když k jednotlivým frakcím přiřadíme jejich účinky na lidský organismus). Ty však vzhledem k legislativě nemůžeme uvádět. Přesto je potřeba zdůraznit, že je ženšen předmětem širokého vědeckého zájmu a na jeho adresu bylo publikováno v centrální vědecké databázi téměř 6500 odborných prací se stále rostoucím počtem a neutichajícím zájmem. 

Protože dbáme na kvalitu našich výrobků, náš sprej obsahuje koncentrovanou formu 70% ženšenového výtažku prověřeného výrobce (minimální stáří ženšenu je 6 let a výtažek je plně rozpustný). Tím se nám podařilo dostat odpovídající ekvivalent sušeného kořenu ženšenu i do jedné dávky malého spreje! Díky ženšenu má sprej hořkou chuť, kterou jsme nepotlačili přidáním umělých sladidel, nebo dalších vylepšovačů chutí. 

L- karnitin 

Je notoricky známá výživová látka, produkovaná hlavně v játrech.  Hlavní funkcí karnitinu je výroba energie „spalováním tuků“ (beta - oxidace mastných kyselin). Málo je však známo, že karnitin působí jako výkonný antioxidant, který se podílí na udržování vnitřního prostředí (funguje jako pufr). 

Spojení L-karnitinu s koncentrovaným ženšenovým výtažkem v jedné dávce je dobrou volbou při únavě, ztrátě koncentrace nebo v rekonvalescenci.

Složení 1 dávka (400 mg)

Čištěná demineralizovaná voda, glycerol, L-karnitin baze 60 mg*, extrakt ženšenu 70% (Panax ginseng) 20 mg*, extrakt z pepře - Bioperine® 2mg, kyselina citrónová E330 (regulátor kyselosti), sorban draselný E202 (konzervant), příchuť pomeranč.

*RHP referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování

Pro rychlé působení vstříkněte 1 dávku (plné 3 vstřiky) pod jazyk a na sliznici úst, nechte působit.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu a etiketě. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 25°C.

Před použitím vždy protřepat!

Balení obsahuje 30 ml.

Recenze

Recenze MALBUCARE Startuj vitamínový sprej 30 ml

Diskuze

Diskuze MALBUCARE Startuj vitamínový sprej 30 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám