MALBUCARE LipoCéčko s flavonoidy 220 g, expirace 31.10.2019

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 449574

Suspenze obsahuje 1200 mg Vitaminu C v denní dávce.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace

Podrobné informace MALBUCARE LipoCéčko s flavonoidy 220 g

Suspenze obsahuje 1200 mg Vitaminu C v denní dávce.

Informace o produktu

Výrobce: Malbucare s.r.o.
Značka: MALBUCARE
Kód výrobku: 449574
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: Malbucare s.r.o.

Vitamin C se do organismu vstřebává speciálním systémem aktivních přenašečů. A právě kapacita těchto přenašečů je omezená v čase a celkové podávané dávce. Čím vyšší jednorázová dávka, tím menší dostupnost pro organismus. Co ale v případech, kdy potřebujeme do organismu dostat násobky běžné dávky z důvodů onemocnění.
Jednou z nových možností je právě forma „denzní“ liposupenze vitaminu C. Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem s vyšším obsahem céčka. Suspenze bohatá na sferozomy umožňuje vstřebat vitamin C i mimo systém aktivních přenašečů prostou difuzí v lumen střeva. Společně s vitaminem C se do organismu dostává i čistý nealergenní slunečnicový lecitin v potřebné denní dávce.

Složení

Aqua purificata – demineralizovaná čištěná voda, sodná sůl kyseliny askorbové 0,12 g/1 ml (150% RHP), slunečnicový lecitin (non GMO), Tween 80- Polysorbát 80 (E435) - emulgator, sorban draselný (E202) - konzervant, citrusové flavonoidy, pomeranč - ovocná příchuť.

RHP referenční hodnota příjmu.

Dávkování

Užívejte 2 x denně 5 ml nebo 1x 10 ml suspenze nejlépe v čisté vodě (250 – 500 ml). Pro dávkování použijte přiložený kalibrovaný dávkovač nebo stříkačku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Před použitím protřepat!

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 8 - 12 °C. Po otevření spotřebujte do nejlépe do 1 - 2 měsíců podle velikosti balení. Liposuspenze je stabilní v chladovém režimu (lednice). Trvanlivost neotevřeného balení 12 měsíců od data výroby.

Balení obsahuje 220 g.

Recenze

Recenze MALBUCARE LipoCéčko s flavonoidy 220 g

Diskuze

Diskuze MALBUCARE LipoCéčko s flavonoidy 220 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám