Léky na žíly a cévy
Neobsahuje: bez fenylalaninu

Ucpávání cév a zúžené cévy je příčinou úmrtí každého šestého Čecha. Na vině je především špatný životní styl – kouření, obezita, vysoká hladina cholesterolu v krvi a vysoký tlak.

Bez fenylalaninu
  • ASPIRIN Protect 100 mg 98 tablet Léčivý přípravek

    Skladem zítra

    Pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sva k dlouhodobé léčbě nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

    159 Kč 149 Kč -6 %

    149
  • STACYL 100 MG ENTEROSOLVENTNÍ TABLETY 60X100MG Tablety Léčivý přípravek

    Skladem zítra

    Přípravek Stacyl obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nízkých dávkách patří do skupiny léčiv zvaných protidestičkové látky (tlumí shlukování krevních destiček). Krevní destičky (trombocyty) jsou malá krevní tělíska, která způsobují, že se krev sráží a účastní se tak při vzniku trombózy (vzniku krevních sraženin v cévách

    34 Kč 32 Kč -6 %

    32

Léky na žíly a cévy - detailní popis

Trápí Vás chudokrevnost, krevní výrony nebo podlitiny? Máte problémy s tlakem nebo nemocné srdce? V této sekci najdete nejrůznější léky na srdce, cévy a krev, které jednak pomáhají léčit onemocnění žilního krevního oběhu a také slouží k léčbě a předcházení vzniku pooperačních podlitin a otoků. Dále zde naleznete účinné přípravky k podpoře léčby hemoroidů, které pomáhají zastavit krvácení a zbaví Vás bolesti a nepříjemného svědění. Na výběr máte hned několik druhů těchto léků.

Rychlý přehled léků na srdce, cévy a krev

  • chudokrevnost - k prevenci a léčbě stavů spojených s nedostatkem vitamínů, minerálů (zejména železa) a stopových prvků vyzkoušejte léčivý přípravek Feroglobin B12
  • hemoroidy - ve formě čípků doporučujeme přípravek Spofax, který potlačuje krvácení u hemoroidů ve všech stádiích onemocnění, dále pak máte na výběr masti, konkrétně Doxiproct k léčbě vnitřních i zevních hemoroidů a svědění konečníku
  • krevní podlitiny, modřiny a jizvy - jedním z nejprodávanějších přípravků je Contracturex ve formě gelu, určen k léčbě jizev po zhojení poranění, dále by Vás mohl zajímat krém Heparoid k léčbě zánětu šlach a poúrazových otoků a také ke změkčení vystouplých jizev, vhodný pro dospělé, mladistvé i děti
  • nemoci cév - k léčbě zvýšené lámavosti a propustnosti krevních vlásečnic doporučujeme Ascorutin a dále také Cilkanol ve formě tobolek, který mírní otoky, bolest a křeče v dolních končetinách, vhodný při chronickém onemocnění žil

Při zakoupení některého z výše uvedených léků vždy nezapomeňte pečlivě pročíst příbalový leták. Pokud se Vaše obtíže během užívání těchto léků nezlepší (obvykle do 5 - 7 dnů), nebo dokonce zhorší, ihned vyhledejte lékaře.

SUKL

OK
Zpracovávám