LAPIS tyčinka na bradavice

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 230980
74 %
Přípravek LAPIS (STILUS ARGENTI NITRICI) představuje, na základě svého složení, účelný podpůrný prostředek zvyšující hojení kožních defektů.

Více informací

Běžná cena: 199 Kč
146 Kč
Ušetříte: 27 % (53 Kč)

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace LAPIS tyčinka na bradavice

Přípravek LAPIS (STILUS ARGENTI NITRICI) představuje, na základě svého složení, účelný podpůrný prostředek zvyšující hojení kožních defektů.

Působí jako podpůrný dermatologický prostředek na odstraňování hyperplastických kožních útvarů.

Účinné látky
Argenti nitras
Kalium nitricum

Přípravek STILUS ARGENTI NITRICI představuje na základě svého složení účelný podpůrný prostředek zvyšující hojení kožních defektů. Přípravek se nejčastěji používá při podpoře léčby některých dermatóz virusového původu - verrucae vulgares (bradavice) a condyloma accuminata. Aplikací tohoto přípravku urychlujeme granulační a epitelizačni procesy při hojení.

Aplikujeme vtíravým pohybem na postižené místo 1-2 denně. Po odstranění parafínové vrstvy se tyčinka nanáší lehkým vtíravým pohybem na postihnuté místo 1- 2 x denně. Přípravek je možné aplikovat do doby zlepšení kožní poruchy.

Přípravek se nesmí aplikovat na sliznice a silně překrvená místa.

Při výskytu silného pálení, případně bolesti se o dalším postupu poraďte s ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem.

Před aplikací Lapisu na postižené místo, po sundání víčka s tyčinky odstraníme ochranou parafínovou vrstvu ponořením do vlažné vody.

Při předpokládané teplotě vody 30 až 37 stupňů Celsia po dobu 10 až 20 vteřin. Do vody ponoříme pouze předpokládané spotřebované množství tyčinky. Po odstranění parafínové vrstvy vlažnou vodou se tyčinka nechá oschnout. LAPIS aplikujte vtíravým pohybem na postižené místo 1-2x denně. Po dokončení aplikace opět tyčinku zasuňte do ochranného víčka. Přípravek je možné aplikovat do doby zlepšení kožní poruchy. Opatrnost při aplikaci v obličejové oblasti a v okolí očí.

Přípravek je určený jen navnější použití! Přípravek neaplikovat do očí! Použití u dětí konzultujte s ošetřujícím lékařem. Při aplikování přípravku v obličejové oblasti, stejně i na rozhraní sliznice a kůže, třeba zachovat opatrnost (přípravek se nesmí dostat na sliznice a silně překrvená místa) a aplikací v těchto oblastech konzultujte s ošetřujícím lékařem. Při výskytu silného pálení, případně bolesti se o dalším postupu poraďte s ošetřujícím lékařem.

Složení
Argentum nitricum 97 dílů, Kalium nitricum 3 díly

Informace o produktu

Výrobce: K.t.& K. Group Czech
Značka: LAPIS
Kód výrobku: 230980
Kód EAN: 2577220
Držitel rozhodnutí: K.t.& K. Group Czech

Recenze (9)

Recenze LAPIS tyčinka na bradavice

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 74 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Velmi rychle a především účinně zapůsobil na genitální bradavice, doporučuji.

Účinné.
Příznivá cena.
Zčernání kůže i mimo bradavici, nepříjemné pálení s mokvání, ale po 3 dnech po konci léčebné kúry došlo k úplnému zahojení.
20 %

nezabralo

Proč je to slovensky?

60 %

100 %

60 %

60 %

100 %

100 %

60 %

Diskuze

Diskuze LAPIS tyčinka na bradavice

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám