↓ Zobrazit tipy na vánoční dárky

Láhev s brčkem

Praktické barevné láhve se slámkou jsou určeny dětem starším 12-ti měsíců, které již umí samostatně pít. Hlavními výhodami lahví s brčkem jsou snadné pití, čistění a následné sestavení. Výhody láhve oceníte zejména při cestování a procházkách, kdy jsou láhve opatřeny ochranou proti vylití. Velikost láhve si vyberete dle potřeby vašeho dítěte. Díky ergonomickému tvaru se láhve dítěti dobře drží.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Láhev s brčkem - detailní popis

Lékárna.cz nabízí láheve s brčkem značky Philips Avent a Canpol Babies

Na Lékárna.cz můžete pořídit:

  • Philips Avent láhev s brčkem - naučit se pít z hrnečku je pro dítě těžkým úkolem, který musí zvládnout nejlépe do dvou let. Aby se mu pohodlně učilo, podívejte se na učící hrnečky, které mají po obou stranách lahvičky uši a speciální pítko místo savičky. Vybrané druhy hrnečků stejné značky jsou kompaktní s lahvičkami do 120 ml a můžete nasadit ouška a pítko i na kojeneckou lahvičku.
  • Canpol Babies láhev s brčkem - praktická, barevná láhev se slámkou je určena dětem starším 12-ti měsíců, které již umí samostatně pít. Výhody láhve oceníte zejména při cestování a procházkách. Profilovaný tvar usnadňuje dítěti držení.

Doplňkové zboží

Dětské bryndáčky využijete při každodenní péči o miminko. Bryndáky jsou nesmírně praktické, skladné, dobře se nasazují a děťátko kolem krku neškrtí. Maminky jsou s dětmi častěji na cestách - proto se jim velmi hodí termoobal, ve kterém zůstane tekutina v lahvičce dlouho teplá či naopak studená. Dále si můžete vybrat savičky na pití čaje, mléka nebo kaše. Zvolit si můžete latexové či silikonové savičky.

TIP! Kapsičky na jídlo jsou sáčky pro opakované použití na svačinky při cestování.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka