IVY BEARS vlasové vitamíny pro muže 60 kusů

Kód výrobku: 449104

IVY Bears jsou vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním a speciálně vyvinuty, aby vylepšovaly všechny typy vlasů mužů.

Více informací

399 Kč (6,65 Kč/ks)

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás ve středu 3. 6.

Pozítří odešleme, u vás ve středu 3. 6.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace IVY BEARS vlasové vitamíny pro muže 60 kusů

Medvědi na vlasy IvyBears jsou vyráběny v Kanadě podle nejnovější německé receptury založené na Biotinu, kyselině listové a vitamínu C pro komplexní výživu vlasů, která je sestavena tak, aby poskytovala důležité nutriční složky pro zdravý růst vlasů. Medvědi na vlasy IvyBears obsahují Biotin, Kyselina listová, vitamín C, vitamín A, D, E, B5, B6, B12, Jod, Zinek, Cholin a Inositol. Medvědi na vlasy IvyBears jsou ochuceny koncentrátem šťávy ze zeleného jablka.

Medvědi na vlasy IvyBears se užívají 2 denně. Před spolknutím je důkladně rozžvýkejte. IvyBears jsou vhodné pro dlouhodobé užívání. Balení obsahuje 60 gumídků - měsíční kúra.

Medvědy na vlasy IvyBears používejte pokud máte lámavé vlasy, slabé vlasy, křehké vlasy, vlasy které nerostou, trpíte-li vypadáváním vlasů, máte řídké vlasy, potřebujete li vyživit vlasy, ozdravit vlasy nebo zahustit a chcete aby jste měl dlouhé vlasy, husté vlasy, vyživené vlasy, lesklé a zdravé vlasy. 

Medvědi na vlasy IvyBears také řeší problémy s nehty. Pokud máte lámavé a třepivé nehty, tzv. papírové nehty, užívejte IvyBears také 2x denně. Nehty budou pevné a zdravé.

Užíváte-li nějaký lék nebo máte nějaké zdravotní potíže, poraďte se před užitím se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Medvědi na vlasy IvyBears jsou vhodné pro 90% mužů. 

Použití

  • lámavé a slabé vlasy
  • křehké vlasy a pro růst vlasů
  • proti vypadávání vlasů
  • proti řídnutí vlasů
  • na výživu vlasů a jejich ozdravení
  • pro hustotu a délku vlasů
  • na lesklé a zdravé vlasy

Dávkování

Užívejte 2 denně. Před spolknutím je důkladně rozžvýkejte. IvyBears jsou vhodné pro dlouhodobé užívání. Balení obsahuje 60 gumídků - měsíční kůra.

Složení

Naše vegetariánské bombóny jsou nabité vitamíny, biotinem a dalšími klíčovými přísadami pro zlepšení síly, lesku a růstu vlasů. Biotin, Kyselina listová, vitamín C, vitamín A, D, E, B5, B6, B12, Jod, Zinek, Cholin a Inositol.

Balení obsahuje 60 kusů.

Informace o produktu

Výrobce: BellaSalute s.r.o.
Značka: IVYBEARS
Kód výrobku: 449104
Kód EAN: 4260581420024
Držitel rozhodnutí: BellaSalute s.r.o.

Recenze

Recenze IVY BEARS vlasové vitamíny pro muže 60 kusů

Diskuze

Diskuze IVY BEARS vlasové vitamíny pro muže 60 kusů

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

SUKL

OK
Zpracovávám