Inkontinenční podložky

Inkontinenční podložky jsou vhodné pod ležící pacienty. Svrchní savá vrstva absorbuje moč, spodní nepropustná vrstva zabraňuje prosáknutí do ložního prádla a matrace. Inkontinenční podložky chrání prostěradlo a lůžko před znečištěním.

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Inkontinenční podložky - detailní popis

Lékárna.cz nabízí inkontinenční podložky různých rozměrů a značek

Na Lékárna.cz naleznete absorpční podložky pro ochranu matrací těchto značek:

  • TENA - poskytuje ochranu lůžek a židlí před náhodným únikem moči a během vykonávání hygieny. Dermatologicky ověřená šetrnost k pokožce vašich blízkých.
  • ABENA - nabízí jeden z mnoha výrobků, který pomáhá zjednodušit úkoly každodenní péče, skvělou ochranu pro lůžka.
  • DEPEND - produkty této značky poskytují komplexní řešení při problémech s inkontinencí a nabízí vysoce absoprční prodyšné podložky pro ochranu lůžka nebo židle při náhlém úniku moči.
  • SENI -  hygienické podložky do postele jsou určeny pro dodatečnou ochranu, která pomáhá udržovat postel a ložní prádlo čisté.
  • MOLINEA - nabízí  vysoce savou variantou jednorázových podložek, určeny jsou především k dodatečné ochraně lůžka a ložního prádla při středním a těžkém stupni inkontinence. Vysoké absorpční schopnosti podložek jsou zajištěny díky absorpčnímu jádru z celulózy, jehož celý povrch je potažen netkanou textilií.
  • ATTENDS - nabízí ucelený sortiment produktů pro všechny stupně a typy inkontinence. V sortimentu značky ATTENDS naleznete produkty pro lehkou, střední, těžkou inkontinenci a doplněky inkontinenčních pomůcek.
  • ID - produkty poskytují uživatelům sebevědomí a svobodu žít normálním a aktivním životem. Absorpční podložka ID Protect je účinná ochrana postele a ložního prádla.
  • BATIST absorpční podložky mají vrchní savou vrstvu z jemné a na dotyk příjemné netkané textílie, spodní nepropustnou vrstvu tvoří polyetylenová folie s protiskluznou úpravou.

Doplňkové zboží

Protože naše nabídka je opravdu široká, nezapomněli jsme ani na pomůcky potřebné k péče o člověka s inkontinencí. Skvělými pomocníky v boji proti úniku moči jsou inkontinenční vložky a kalhotky.

TIP: Jednorázové vlhčené ubrousky jsou velmi praktické, neboť představují rychlý a jednoduchý způsob, jak mezi sprchováním nebo při výměně inkontinenčních pomůcek zajistit vašemu blízkému osvěžení.

OK
Zpracovávám