↓ Zobrazit tipy na vánoční dárky

Chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky

Hlodavci a králíci jsou v poslední době stále více oblíbenými domácími mazlíčky. V naší nabídce najdete chovatelské potřeby pro jednotlivé druhy, jako je například morče, křeček zlatý, zakrslý králík, myška, činčila a další. Nabízíme antiparazitika, vitamíny, krmivo, kosmetické pomůcky a také i hračky.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky - detailní popis

Lékárna.cz nabízí chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky

Lékárna.cz nabízí tyto chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky:

  • antiparazitika pro hlodavce a králíky - emýšlíte jak zlikvidovat blechy, klíšťata, komáry a jiné parazity a pomoci svému zvířeti? Hlodavcům přizpůsobeny jsou kožní spreje a právě tyto prostředky můžete vybírat této sekci.
  • vitamíny pro hlodavce a králíky - vitamíny poskytují hlodavcům všechny životně důležité minerály a stopové prvky. Vitamín podporují zdravou srst a vyrovnaný nervový systém a metabolismus.
  • krmiva pro hlodavce a králíky - rozlišuje se podle jednotlivých hlodavců, kterým je určeno. Většina hlodavců má nároky na potravu podobné, nejvýznamější odlišnost ve výživě je však nutné udržet u činčil a osmáků.
  • kosmetické pomůcky pro hlodavce - speciálně vyrobené pro hlodavce šampony, kartáče, nůžky a jiné.
  • hračky pro hlodavce a králíky - jednotlivé hračky pro hlodavce se odlišují podle toho, pro jaký typ zvířátka jsou. Králíka asi neuspokojí stejný typ hračky jako křečka.
  • postroje pro hlodavce - pořiďte svému zakrslému králíčkovi postroj a můžete s ním vyrazit na procházku po zahradě.
  • napáječky a misky pro hlodavce - v nabídce naleznete barevné plastovo kovové napáječky pro hlodavce.

TIP! Hlodavci a králící se zkrátka neobejdou bez tvrdé potravy, proto nezapomínejete na mrkev, jablka, tvrdé pečivo, lákavé minerální bloky či tvrdé granule.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka