Gumičky do vlasů, sponky

Asi každá žena (a nejen žena), která se pyšní dlouhými vlasy, řeší, co s nimi. Ne vždycky je vhodné nechat je jen tak rozpuštěné. Někdy je přímo nutné je zkrotit, aby nelítaly všude kolem, ať už při sportu nebo při nějaké společenské události. V tom případě je vhodné mít po ruce sponky nebo gumičky do vlasů, a to nejlépe takové, po jejichž použití vám nezůstane v ruce chumáč vlasů a v očích slzy.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Gumičky do vlasů, sponky - detailní popis

Gumičky do vlasů nemusí být jen tak obyčejné. Spirálové gumičky Invisibobble vám otevírají řadu možností, jak jednoduše a přitom efektně rozšířit váš repertoár účesů. Jsou silikonové, takže netrhají vlasy a jsou velmi pružné. Spolehlivě podrží každý vlásek a přitom netlačí na vlasy víc než je potřeba, takže se budete cítit dobře a účes vám vydrží po celý den, ať u se zabýváte čímkoli.

Dalším užitečným pomocníkem na neposedné vlasy jsou revoluční skřipce Linziclip. K dostání jsou v několika velikostech a atraktivních barvách. Na ně se můžete určitě spolehnout.

Než vytvoříte svůj účes, musíte si vlasy samozřejmě rozčesat. Spoustu vychytaných hřebenů najdete v sekci Kartáče a hřebeny.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka