GS Condro Forte péče o klouby 120 tablet

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 440916

Condro Forte pomáhá pečovat o vaše klouby. Obsahuje čistý glukosamin a kolagen, který je základní stavební složkou chrupavky.

Více informací

Běžná cena: 710 Kč
499 Kč (4,16 Kč/ks)
Ušetříte: 30 % (211 Kč)

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás ve čtvrtek 23. 1.

Pozítří odešleme, u vás ve čtvrtek 23. 1.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace GS Condro Forte péče o klouby 120 tablet

Condro Forte pomáhá pečovat o vaše klouby. Obsahuje čistý glukosamin a kolagen, který je základní stavební složkou chrupavky.

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, tělu vlastní látku, která se za normálních okolností tvoří z glukózy. Následně se zabudovává do složitějších struktur (tzv. proteoglykanu), jež jsou základní stavební složkou chrupavek a váží vodu. GS Condro FORTE obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu, neboli GS, v unikátní formě GS Clini-Q®, což je záruka 100% kvality.

Originální kvalita

Originální kvalita GS Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Každá šarže GS Condro® FORTE je totiž kontrolována na obsah glukosamin sulfátu v mezinárodně akreditované laboratoři.

Složení je navíc obohaceno o vitamin C, který je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách. GS Condro® FORTE bylo používáno Revmatologickým ústavem v Praze.* 8 z 10 uživatelů se po jeho užívání cítilo výrazně lépe. * MUDr. Olejárová M., a kol.: Česká revmatologie, 16, 2008, s. 153–160.

Složení výrobku

1 tablete obsahuje 800mg čistého glukosaminu sulfátu v kvalitě Clini-Q® a vitamin C 6mg.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek uží­vejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3× ročně. GS Condro FORTE můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.

Tablety můžete užívat najednou nebo rozdělené do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.

Důležitá upozornění

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Informace o produktu

Výrobce: GREEN SWAN
Značka: GS
Produktová řada: GS Pohybový aparát
Kód výrobku: 440916
Kód EAN: 8594032758579
Držitel rozhodnutí: GREEN SWAN

Recenze

Recenze GS Condro Forte péče o klouby 120 tablet

Diskuze

Diskuze GS Condro Forte péče o klouby 120 tablet

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám