ALLNATURE Graviola Premium 500 ml

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 328647
Šťáva Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a blahodárné účinky na lidský organismus.

Více informací

349 (0,70 Kč/ml)
Ušetříte: 22 % (100 Kč) Běžná cena: 449 Kč

Skladem 1 - 2 ks

Odesíláme zítra, u vás pozítří.

Odesíláme zítra, u vás pozítří.

Doprava už od 39 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace ALLNATURE Graviola Premium 500 ml

Šťáva Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a blahodárné účinky na lidský organismus.

Informace o produktu

Výrobce: Allnature, s.r.o.
Značka: ALLNATURE
Kód výrobku: 328647
Kód EAN: 4260071640192
Držitel rozhodnutí: Allnature, s.r.o.

Šťáva Premium Graviola je 100% přírodní a je získávána nejmodernějším způsobem výroby ve vysoké německé kvalitě. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje sladidla, chemické konzervanty, ani barviva. Šťáva je proto určena širokému spektru konzumentů, není však určena pro těhotné nebo kojící ženy a pro děti do tří let. Šťáva má jemně kyselou chuť, která je velmi osvěžující a příjemně chutná.

Obsahuje mnoho přírodních účinných látek, které jsou lidskému organismu prospěšné, dodávají mu sílu, potřebné vitaminy a důležité živiny. Příjemně nakyslá šťáva Premium Graviola má pozitivní vliv na funkci imunitního a nervového systému, pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání. Významným způsobem se podílí na tvorbě kolagenu v těle a optimalizuje tím funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, pokožky celého těla a zubů. Přípravek podporuje dobrou psychickou pohodu, přispívá k regeneraci vitaminu E v těle a zvyšuje schopnost vstřebávání železa. Šťáva má velmi šetrné složení, které organismus nezatěžuje a dodává mu látky v naprosto čisté přírodní formě.

Přírodní šťáva Premium Graviola je stáčena do skleněných lahví, které ji ochrání v průběhu skladování a přepravy od znehodnocení živin a vitaminů.

Usazenina na dně lahve není na závadu, tvoří ji dužina ovoce, kterou je potřeba před použitím šťávy důkladně protřepat

Doporučené dávkování

Dospělí užívají 20 ml 3x denně minimálně 30 minut před jídlem. Před použitím je nutné šťávu protřepat. Přípravek je možné užívat samostatně nebo naředěný vodou.

Důležité informace

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let a pro těhotné nebo kojící ženy. Po otevření skladujte šťávu v chladničce. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

Balení - 500 ml

Recenze

Recenze ALLNATURE Graviola Premium 500 ml

Diskuze

Diskuze ALLNATURE Graviola Premium 500 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám