WELLION Luna Duo Glukometr černý set

Kód výrobku: 295215

Přístroj pro měření hladiny cukru a cholesterolu v krvi zobrazí přesné výsledky založené na technologii elektrochemického senzoru.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace WELLION Luna Duo Glukometr černý set

Glukometr Wellion Luna Duo se využívá nejen k měření hladiny cukru v krvi, ale také k měření hodnoty cholesterolu. Díky snadno čitelnému displeji, uvolňovacímu tlačítku použitých testovacích proužků a pogumované části usnadňující držení je glukometr vhodný pro všechny pacienty ve všech situacích. Nová technologie testovacích proužků, která umožnila měření hladiny hematokritu od 25 do 60%, zajišťuje přesné výsledky měření s různou krevní konzistencí, což přináší zvýšení bezpečnosti! Díky velkému displeji a velkým číslům lze naměřené hodnoty z přístroje snadno přečíst.

Velmi přínosná je také možnost vyvolat průměry hladiny cukru v krvi za 7, 14, 21 a 28 dnů. Pravidelné hodnocení průměrných hodnot cukru v krvi umožňuje zlepšení léčby a pomáhá přijímat ta správná opatření. Paměť přístroje uloží až 360 výsledků měření hladiny cukru v krvi a 50 výsledků hladiny cholesterolu. Barva výrobku je černá.

Tento set obsahuje

1 ks přístroj Wellion LUNA Duo, 1 ks sáček Wellion, 1 ks autolanceta Wellion, 10 lancet Wellion, 10 testovacích proužků na glukózu Wellion.

 

 

Informace o produktu

Výrobce: Elekta, s.r.o.
Značka: WELLION
Kód výrobku: 295215
Kód EAN: 9120072860768
Držitel rozhodnutí: Elekta, s.r.o.

Recenze

Recenze WELLION Luna Duo Glukometr černý set

Diskuze

Diskuze WELLION Luna Duo Glukometr černý set

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám