Gainery

Naberte svalovou hmotu díky pravidelné konzumaci speciálních gainerů. Gainery perfektně navýší obsah nezbytných sacharidů v jídelníčku a vy tak budete o krok blíž k vaší vyrýsované postavě s vyváženým poměrem všech důležitých složek stravy.

Gainery - detailní popis

Gainery a sacharidy ocení každý správný kulturista, fitness nadšenec i sportovec, který chce zvětšit objem svých svalů a podávat lepší fyzické výkony. Sacharidy i gainery jsou pro efektivní a rychlý nárůst svalů nezbytné, a proto je důležité je pravidelně dostávat do těla.

Konzumace gainerů je důležitá hlavně po tréninku, kdy je tělo pořádně vyčerpané a potřebuje dodat velkou porci potřebných sacharidů. První jídlo po tréninku musí obsahovat sacharidy, které zásobí lidský organismus energií, a proto se jako vhodný potravinový doplněk po tréninku jeví právě gainery.

Neefektivním způsobem  je konzumování proteinů ihned po tréninku, nejdůležitější je dodat vyčerpaným svalům energii a teprve po-té podávat produkt s obsahem proteinů, který zajistí nárůst svalové hmoty.

Pokud se snažíte zhubnout, po tréninku přijímejte menší množství sacharidů. Jedinci, kteří se snaží nabrat svalovou hmotu, by měli příjem sacharidů po tréninku naopak zvýšit.

Nejideálnější a nejčastěji doporučované jsou gainery se 70% obsahem sacharidů, který jsou univerzální a hodí se pro sportovce, kteří chtějí zhubnout, i pro kulturisty, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu.

Pokud snadno přibíráte tuk, sacharidům a gainerům se vyhněte.  Mohou způsobit přibírání na tělesném tuku

OK
Zpracovávám