FILLERINA

FILLERINA je prémiová dermokosmetika se švýcarskými patenty, která bojuje proti známkám stárnutí pleti v každém věku. Již po první aplikaci FILLERINA péče je vidět, že pleť je maximálně hydratovaná, vyplněná, působí mladistvě a je pružnější.         

Vzhledem k tomu, že každá pleť má své specifické potřeby a nachází se v jiném stádiu stárnutí, je FILLERINA péče dostupná ve 3 stupních dle konkrétních potřeb pleti.

  • Stupeň 1 jemné vrásky způsobené věkem, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabování kůže, zejména v oblasti rtů a lící.
  • Stupeň 2 viditelné vrásky způsobené věkem, viditelné mimické vrásky, zřetelný, nerovný mikroreliéf, oblasti s viditelným ochabnutím kůže, zejména v oblasti lící a rtů.
  • Stupeň 3 hluboké vrásky způsobené věkem a hluboké mimické vrásky, velmi zřetelný, nerovný mikroreliéf, výrazné ochabnutí kůže, zejména v oblasti lící a rtů.

Technologie produktů značky FILLERINA je založená na zevní aplikaci kyseliny hyaluronové a to buď ve formě gelu, pomocí speciálního aplikátoru, anebo ve formě krémů. Složení všech produktů je velmi unikátní, protože obsahuje 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých hmotnostech a velikostech, díky čemuž dokáže FILLERINA působit nejen na na povrchu pokožky, ale dostane se právě i do hlubších vrstev kůže.

Více informací
FILLERINA

Produktové řady

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka